SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba w połowie cyklu duży problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
siema
tak wiec sytuacja przedstawia sie nastepujaco - po 3 tygodniach z 6 cyklu na
1.mono z olimpu - 4caps rano w DN, 4caps rano i 4capsy po treningu w DT,
2.WPC Łowickie - do uzupełnioenia białka w diecie
3.OLIMP GOLD OMEGA 3 60cap
4. zma apteczne b6 + cynk
zachorowałem :( to juz 4 dzien odkąd jestem chory. Byłem dzisiaj na siłce lecz po prostu nie miałem sił cwiczyc. I tu moje pytanie : co teraz zrobic ?? jakas krotka przerwe do odzyskania sil i dokonczyc cykl czy moze przerwac go ???? a juz było tak dobrze i ta pompa na treningu juz sie pojawiała


Zmieniony przez - brolly112 w dniu 2009-12-29 17:33:48

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
Ja bym byl za tym aby dokonczyc cykl... Biorę mono teraz 4 capsy rano, poczekal bym jeszcze do czwartku, jak bym odzyskał sily to do konca tygodnia bym sie wyrobił z planem a jak nie to zaczął od nastepnego tygodnia. I jeszcze sylwester w czwartek :) Ale niech sie wypowie jakis guru i wskaze dokładnie co robic
Po sogu
Pzdr :)

Zmieniony przez - brolly112 w dniu 2009-12-29 19:23:54

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepszym by bylo przerwac suplementacje

wyzdrowiec, zrobic przerwe te 3-4 tygodnie co brales kreatyne

dokupic na nastepny cykl i rozpoczac od nowa, dodatkowo z jakimis witaminami

chyba ze wykurujesz sie jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
przerwij cykl az sie wyleczysz nic sie nie stanie, lepiej nie faszerowac organizmu prochem skoro jest oslabiony, wyzdrowiejesz i jedziesz dalej, zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
z mono nie ma problemu, zostało mi jeszcze ponad 500 tabletek wiec szukam wyjscia ktore bedzie dla mnie najlepsze
ps. teraz tez szukuje sie sylwester i moze faktycznie przerwac cykl ;/

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24479 Napisanych postów 68159 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538036
przerwij trening na silowni az do odzyskania sil, suplementacje bralbym caly czas

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze jest ta zeby dokonczyc ten cykl i nie tracic czasu, i jak sie uprzesz troche wyzdrowiejesz to tak ewentualnie moglbys zrobic.

ale radzilbym i tak by bylo lepiej, zeby cykl przerwal, zrobil przerwe tyle co trwal cykl i zaczal od nowa

jaka masz krete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
nic sie nie stanie jak przerwie na tydz i pociagnie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nic ale oslabiony organizm nie wiadomo jak bedzie wchlanial kreatyne, nie wiadomo czy nie ma zadnych ekscesow zoladkowych przy tej chorobie i kreta w ogole jest wchlaniana, a tak samo nie doleczony do konca nie bedzie mogl robic treningow na 100%, jak chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
Biorę mono z olimpu tak jak napisałem na poczatku. Moze teraz zrobic przerwe do nastepnego poniedziałku bez brania mono i pozniej sprobowac dokończyć ten 3 tygodnie?? Bo troche nie widzę 3 tygodni przerwy, tydzien przerwy i 2 tygodnie cyklu bez mono przed następnym cyklem??

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez brania mono nie ma sensu, mozesz zrobic przerwe w treningu ale z braniem mono jesli chcesz kontynuowac

teraz jakbys przerwal to za miesiac mozesz ruszyc z kolejnym cyklem bez zadnych dodatkowych przerw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
ja bym brał dalej, ale siłke bym odstawił chodź na tydzien.

Ps. chyba że dostaniesz antybiotyk wtedy koniec

Zmieniony przez - maarcin91 w dniu 2009-12-29 18:03:32

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gian bolic 6000

Następny temat

Suple

WHEY premium