SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat na zakończenie IF'a - Jak to zgrać?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3418
Dobra dobra, ogólnie też chciałem sie dowiedzieć czy np ten cheat by źlę nie wpłynął na wychodzenie i czy przypadkiem po takim cheacie nie powinienem jeszcze troche posiedziec na tym IF, zeby wszystko sie unormowało, ale myślę, ze jak jutro wprowadze post od węgli, zrobie delikatne aeroby, to ze mnie to wszystko zejdzie :) I bedzie mozna wracac na stare smieci hehe :) Temat można zamknac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
za bardzo kombinujesz i sobie wkręcasz,młody jesteś metabolizm masz rozkrecony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja jestem stary [jak na średnią forum]
siedzę na IF bezustannie od 2010?2011?
będę wychodził z IF - wskoczę od razy na x posiłków i godzin więcej podczas uczty

godziny nie mają żadnego znaczenia [bez skrajności]

BTW i dobór samych produktów odżywczych jest ważny

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3418
Kurde panowie, moje receptory smaku dosłownie wariują, wczoraj wpadło w sumie tylko 1/3 cheatdaya, bo zącząłem o jeść o 16 a skonczyłem o 22 i mnie tak ciągnie do kolejnego cheat daya... :P ale to już by był cheatweekend haha :)
Ogólnie to jeszcze w piątek, czyli przedwczoraj zrobiłem sobie dzień bez węgli aby sie przygotować na cheat daya z wczoraj, dzisiaj dzień bez węgla. Macie racje za dużo kombinuje, a młody jestem więc metabolizm na pewno by dał rade, no ale cóż :)
Jutro już wychodzę z IF, zastosuję sie do rady Solarosa, pierwsze dwa dni skracam o 1-2 h, pozniej już wracam na standardowy model.


Zmieniony przez - KVICKEN w dniu 2014-06-29 13:04:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Lume - Redukcja v2 z IF

Następny temat

spalacz na if

WHEY premium