SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcialbym porady fachowców :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
miętki jak zwykle swieta racja. Szkoda, ze tak malo osob Cie slucha ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Eeee to mowicie d*** z odzywek i tylko dietka?A przez sama diete osiagne jakies wyniki w sile?
(dodam ze nie jestem az tak bardzo rozeznany w tych sprawach wiec nie wysmiewajcie mnie jak cos palne :P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dieta jest czyms podstawowycm bez czego nie ma sie co brać za suplementy, odzywki to uzupełnienie diety, trzeba więc ja miec aby ja uzupelniać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Dieta jest od niedawna dopiero :P bo ciezko jest mi dostosowac sie do niej wiecie studia zajecia mam o roznych porach i wogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
więc jesli wszystko to połaczysz w całość to mysle,ze sukces gwarantowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Czyli jak?Bo sie juz pogubilem :P brac to BCAA?Co na moim miejscu zrobilbys? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1616
Ja brałbym bcaa i kupił termogenika. A na marginesie za 250zł zamówiłem 3,5 kg Protein80 i 1kg Anabolic Protein Hi-teca i 120 caps therm line olimpa. Poszukaj w sklepie sfd promocji. Więc nie ma tragedii nawet z tak niskim budżetem, poszukaj na pewno coś znajdziesz zwłaszcza teraz kiedy mnożą się promocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wyluzuj troche z treningami, zmniejsz inetensywnosc, jak masz prblem z dietą - to zastanow sie jakiego skladnika z niej Ci brakuje - jak bialka - kup bialko, jak w ogole kalorii dokup np gainera. zaczynaj z wlasciwej strony zabierac sie za ten sport to wysztsko bedzie OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
jestem poczatkujacy na silowni i szykam odzywki na rzezbe ktora nie spowoduje spadu miesni gdybym przypuszczalnie przestal cwiczyc po 2-3 latach. aby efekty byly tak wytrwale jak bym cwiczyl na sucho. z gory dziekuje za info...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zamiast Aero2?

Następny temat

TEST : Rywalizacja " Nie zatrzyma nas nikt(..) "

WHEY premium