SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 15 lat i chcialbym przybrac masy miesniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, mam 15 lat, czy moge brac krete (z dekstroza)??? jak narazie nic nie bralem mam 175 a waze tylko 55 kg doradzcie cos z gory dzieki a jesli tego nie moge to co? Jakie odzywki polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
dextroa to cukier .. juz lepije napij sie zamiast niej soku..to samo wyjdzie... a ze transportuje krete to mit.. :P


wez sie za diete :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2030
Po pierwsze podaj swoj starz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 660
niedawno tez bylem w takim przypadku jak ty, przez rok nie na specjalnej diecie przytylem okolo 10kg Jesli chcesz ciwczyc to na sucho lub jakis gainer++ i to ciekawe czy pomoze

"SFD jest jak pomoc społeczna, przychodza kiedy muszą" - sam to wymyslilem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
dział odzywianie,
sezonowcom, mlodym na dodatek, w tym dziale mówimy stanowcze NIE.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MAP Plasma Core™ - 920g VS MUSCLETECH NaNO Vapor 960g

Następny temat

MAX CARBO czy ISOSTAR ?

WHEY premium