SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie suplementy na budowe masy miesniowej przy duzej dawce areobow ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 437
witam serdecznie ! bylbym wdzieczny gdyby ktos mi pomogl w takim oto temacie:
jak polaczyc "milosc" do cwiczen na silowni z "miloscia" do jazdy na rowerze?? chodzi dokladnie o to jakie odzywki brac zeby straty masy miesniowej byly jak najmniejsze . obecnie redukuje pare kilo (thermo speed) i tak jezdze ok 35 km dziennie plus co drugi dzien silownia . lece z wagi i narazie sie z tym godze ale za jakies dwa tygodnie przestane brac thermo speed a planuje zakupic jakies porzadne bialko- chyba bedzie to mxpro (dobry wybor?) dodatkowo mam jeszcze spory zapas bcaa ktore biore caly czas i ZMA na noc . co dokupic do tego lub ewentualnie co zamienic zeby nabrac fajnej masy miesniowej a przy okazji nie tracic jej przez jazde na rowerze ? wierze ze mi pomozecie (jak zawsze zreszta ) z gory dziekuje za odpowiedzi i kunstruktywne krytyki. pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
kreatynka i hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
e-lite wierzysz tak w to HMB; nie to, żebym Cie krytykował czy jak. Pytam bo teorie znam jeśli chodzi o działanie, ale nigdy nie stosowałem, zawze jak mam kupić to decyduje się na coś innego np. ostatnio glucophase. Dużo hajsu trzeba na to wydać no i długo stosować spore dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
hmb jako swietny antykatabolik ,jak juz napisal e-lite
co do kreatyny to rowniez jak najbardziej-zwykle mono lub jakis stack jesli masz na tyle siana
no i mozesz pomyslec nad glutamina

a dieta to podstawa oczywiscie, mxpro bedzie jej dobrym uzupelnieniem

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
drifter na mnie ten suplement znakomicie dziala jezeli chodzi o definicje/estetyke i twardosc miesnia a koszta wcale nie sa duze no chyba, ze dla Ciebie 50zl miesiecznie to duze pieniazki

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-08-14 16:12:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
o kase to w sumie nie chodzi, bardziej o to, że jak mam juz HMB kupic to zawsze kase na co innego idzie :p ale sprobuje od pzadziernika z kreatyna i pociane z 6 miechow zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 437
dziekuje za dotychczasowe odpowiedzi a co do kreatyny to nasunelo mi sie czy zamiast zwyklej moglbym brac Crevolution , do tego dorzucilbym bialko mxpro , bcaa i ewentualnie do tego hmb . dobre polaczenie ? czy crevolution to dobry substytut zwyklej kreatyny? i teraz tak bcaa ,hmb i mxpro bralbym caly czas a z Crevolution zrobilbym sobie cykl 5 tygodniowy jak na zwyklej kreatynie. przejdzie to ? ;)

p.s z gory przepraszam jesli moje lamerskie pytania kogos irytuja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
drifter na masie to nie wiem jak sie sprawdzi.. prawdziwe pazury pokazuje podczas redukcji.. szczegoolnie jak zredukujesz do min tluszcze nasycone, tzn u mnie wtedy najlepiej widac efekty estetyczne a twardosc miesnia non toper git

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-08-14 16:28:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Ale najważniejsze to i tak trzymac dodatni bilans kaloryczny!
Musisz policzyć ile przepalasz na tym rowerze..
MXPro bardzo dobry wybór białka
BCAA możesz sobie zostawić na kolejną reducję..
Możesz dorzucić Carbo, jakąś kreatynkę, Omega-3 i to chyba starczy..
Na temat HMB jeszcze się nie wypowiadam.... jeszcze
pzdr.

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac...????

Następny temat

Białko_serwatka

WHEY premium