SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcą pobić mnie, ale jestem nie winny

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Sprawa wygląda tak, moja koleżanka chodziła z chłopakiem. Była pewna impreza i siedzieliśmy z kolegami wraz z jej rodzicami (głownie o ojca chodzi) napiliśmy się z nim,. Ktoś powiedzial jej ojcu o tym chłopaku że jest z jakies mafii, ze dres itp. I wszystko poszło na mnie że to ja . I teraz chłopak tej dziewczyny chce mnie pobić, a ja kompletnie nie wiem jak sie bronić a nic co robić. Waże 72kg mam 179cm. Prosze o pomoc, o jakieś chwyty czy jakieś rozwiązanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6277 Napisanych postów 76058 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754978
Zawsze jest szansa, że jak gość zobaczy na Tobie koszulkę Tapout (albo lepiej ksw, bo może nie wiedzieć co to jest) to odpuści. Jak nie, to wyjmij przy nim ochraniacz na zęby i udawaj groźnego

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709


tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
1) Pisze się "niewinny" a nie "nie winny",
2) wysyłam Ci przez internet moc ki z mojej hary. Dopóki będziesz miał przy sobie komputer/laptopa/telefon z otwartą tą stroną będziesz niepokonany*
3) na serio myślisz, że ktoś przez internet Cię obroni albo nauczy walczyć


* za jedyne 100 PLN przelewem strefa działania ki sięgać będzie 50 metrów od jednego z ww urządzeń


Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2015-07-05 20:52:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136815
A gta koleżanka nie może temu typkowi powiedzieć, że to nie ty? No litości, chodziła z nim, niech Ci pomoże. Załatw tę sprawę jakoś przez osoby trzecie, przez jakichś wspólnych znajomych, niech zamediują. A ile niby ten dres ma lat? Może tak się tylko odgraża? Nie panikuj tak od razu, jak umie się bić a ty nie to ci żadne chwyty z Jutuba nie pomogą, tylko mediacja

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
ma gdzies 19/20 lat, dowiedzialem sie od kolegi, bo jego brat slyszal..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Na to wygląda że nie może mi pomoć bo jest na mnie wkrzurzona i obwinia mnie za to, że to niby ja :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Proponuję wjazd w nogi, potem duszenie z dosiadu aż odklepie albo odpłynie.
Możesz ewentualnie załatwić sprawę w stójce- jakiś stopujący frontkick, kilka prostych i krótki sierp.

Ewentualnie coś bardziej widowiskowego, co totalnie pogrąży przeciwnika. Bardzo dokładny film instruktażowy masz tutaj:




Teraz już dokładnie wiesz co masz robić. Cieszę się, że mogłem Ci pomóc i rozwiązać Twój problem.
I gratuluję Ci założenia tego tematu, masz łeb na karku


Zmieniony przez - PITTT w dniu 2015-07-05 23:55:25

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 315 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4229
Po 1.To nie masa robi z Ciebie wojownika .(Technika)
Po 2.Polecam w takim przypadku KRAVMAGE na YT dużo jest tego
Po3.Możesz również o kravce jakąś książkę pdf pobrać z neta


Zmieniony przez - funkff w dniu 2015-07-06 13:51:57
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Niech moderator zamknie temat i na wszelki wypadek zbanuje kolesie z Nickiem "funkff" na kilka lat, aż dorośnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 66 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1362
Książka w PDF o kravce :D Dobre.

Przypomniał mi się jeden mega-ambitny, starszy film z serii "kopanych", gdzie pewna groźna i bezwzględna mafia stawała na głowie, żeby (sic!)... zdobyć książkę autorstwa Bruce'a Lee, w której opisał on swoje "mordercze i najskuteczniejsze" techniki. Pod koniec filmu główny bad.as.s siedzi w salonie, popija whisky, czyta tę zdobytą książkę... czyta... czyta... Nagle wstaje, coś tam delikatnie ćwiczy na sucho 5 minut przed lustrem (głównie miny), wychodzi z domu i NAGLE zaczyna zaje..ście walczyć (no bo skoro już poznał te techniki z książki, to nie mogło być przecież inaczej). Koleś rozwalił z 10 tych "dobrych", aż w końcu trafił na głównego bohatera. Główny bohater nadludzkim wręcz wysiłkiem dał mu radę, ale tylko dlatego, że wcześniej ćwiczył z duchem Bruce'a Lee, więc miał oczywiście wiadomą przewagę :D :D

Reasumując zamiast studiować tego pdf'a o Kravce, może już lepiej spróbować wywołać ducha Bruce'a?
Pomóc nie pomoże, ale przynajmniej nie zaszkodzi...



Zmieniony przez - pawellt w dniu 2015-07-06 15:06:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
dobry żart ten film

autorze, biegi potrenuj. Najlepsze wyjście dla Ciebie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium Jeet Kune Do w Brodnicy

Następny temat

Technika kopnięc

WHEY premium