SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Champions Laboratory (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Rafal sam wiesz jak u mnie z miska bywa, raz lepiej raz gorzej, no ostatnio 80% tego co chcialem to szamalem i to juz bylo sporo kalorii na plusie. Raczej mniejsza retencja nie jest kwestia miski a jednak srodka. Cypio mi na prawde pasuje i jeszcze szczerze zdziwiony takim efektem, ogolnieczuje sie lepiej na nim niz na enanie, na enanie wlasnie jestem jakis przymulony - pewnie jest to zwiazane z wieksza retencja wody itp. chociaz z zalozenia cypio jest dluzszy i bardziej sie kumuluje, wiec powinien byc efekt odwrotny. Widac, ze teoria nie zawsze idzie w parze z praktyka.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Też mam takie odczucia w stosunku do cypio. Zdecydowanie jak będę wybierał długiego testa to będzie to cypio. Tez zauważyłem mniejszą retencję, wyższe libido, a przecież pamiętam stare opisy sterów, w których pisano, że ze względu na dłuższy estr cyp bardziej się kumuluje i powoduje większą retencję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
myślę że odczucia cyp/enan są bardzo indywidualne.Najlepiej zrobić cykl na tym i na tym,i zobaczyć co nam bardziej wchodzi.Ja teraz mixuje enan z cypio akurat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Lodzianin enan i cypio w 1 strzykawce?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
A co to za znaczenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
żadne tak spytałem

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a co mam dzielić?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pewni mu chodzilo czy np pn enan czw cypio lub czy mieszasz w kazdym szocie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dodam do tematu, ze znajomy testuje HGH i jest jeszcze dosc wczesnie aby mowic o efektach, ale wyglada na pewna pozycje warta uwagi.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GLOBALLABS 100 tablets

Następny temat

Ilium Stanabolic

WHEY premium