SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Champions Laboratory (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42100

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Po czesci to kwestie indywidualne, po czesci adaptacyjne na zasadzie, ze pierwsze 2-3 iniekcje moga troche "pobolewac" a kolejne juz w ogole. Wbijaj towar smialo i zdaj relacje, oraz napisz, czy kolejne szot tez czujesz tak samo, albo mniej/w ogole nie czujesz.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329
Kolego S rzeczywiscie nie jest latwo kupic w PL produkty CHL ,ja kupilem za granica i testuje od lutego .Nie pisze o tym na forum bo jak wielu widze ,ze nie jest to delikatnie mowiac firma cholubiona na tym forum , a wdawac sie w klotnie nie mam ochoty . Ostatnio bije 1,2 ml boldenone , 1,5 ml tren ace , 1,0 ml master , 1,0 ml propio . Wszystko w jednym strzale w tylek i co drugi dzien. Nie mialem zadnych zlych objawow ,poza tym jak raz trafilem w naczynko i wyciagnalem krew , zmienilem wtedy miejsce i poszlo wszystko dobrze. Znaczy w miejscu trafienia w naczynko zrobil sie maly siniak ,ale jak zapewne wiesz to nic dziwnego .
Dlatego troche mnie zdziwilo iz u Ciebie podczas strzalu nic nie bolalo , a dopiero po pojawil sie bol czy tez dyskomfort. .Czy jest to tylko dyskomfort ,czy moze pojawila sie opuchlizna ,siniak? Moz trafiles w zrost, efekty wtedy sa podobne jak opisujesz. Napisz jak zrobisz drugi strzal zycze powodzenia. Pisz kolego o wszystkim ,no i oczywiscie o efektach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
normalna sprawa dyskomfort po iniekcji - cos jak zakwas, albo wlasnie jak po uderzeniu dzien wczesniej. Szczegolnie przy krotkich estrach jak i na poczatku cyklu, ale tez oczywiscie mozliwe po dlugich i w dlaszej czesci, jednak zadziej sie zdarza. Nie pisze akurat o CHL bo nie bilem nic z tego labu, tylko ogolnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 430
Dzisiaj poszedł 5 albo 6 strzał i faktycznie pomimo tego ze podałem dzisiaj pierwszy raz Trenbolonie Ace.+Test.Propionate w jednej pompie po 1ml każdego i dyskomfortu nie oczuwam,więc teoria o tym ze z każdym kolejnym strzałem dyskomfort maleje się sprawdziła, natomiast 5 na 6 strzałów były robione w pośladek a jeden zrobiłem w Udo (3-4 dni temu) i pośladek ok a w nodze cały czas przy wysiłku,jazda samochodem lub szybkim chodzeniu daje znać o sobie tak jak już wcześniej wspominałem,uczucie tak jak by w tym miejscu był spory siniak(którego niema ),martwi mnie to trochę pomimo tego ze niema raczej opuchlizny czy nawet siniaka.

P.s. Ktos stosuje podobne połączenie Trenbolonie Ace.+Test.Propionate z CHL,jak rezultaty.

Pozdrawiam wszystkich!

Zauwazyłem parę stronek wstecz ze użytkownik o nicku "SHOGUN" stosuje analogiczną mieszanke,wypowiedz się proszę jak możesz na temat,odczuc po strzałach i ogólnie jak oceniasz działanie.Z góry dziękuje.

Zmieniony przez - SHOPLIFTER w dniu 2013-03-20 23:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Narazie lezy. Musialem niestety przerwac cykl z pewnych powodow i jeszcze nie testowalem. Narazie moge powiedziec tyle,ze wyglada zachecajaca i kusi. Napewno dam znac co i jak , jak juz rusze. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Shogun, jezeli mozesz jeszcze szybko chodzic to nie ma co przyzeywac, ja raz po 2ml mixa pewnego to nie moglem spac, wstac, na kiblu usiasc co najgorsze mialem wesele przyjaciela, zatanczylem raz szurajac jedna noga po ziemi - cale szczescie, ze troche popilem to sie znieczulilem, bo wdal sie taki stan zapalny, ze ocieralem sie o warunki kliniczne.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Nie no u mnie jeszcze nie tak zle. Championa jeszcze nie wbilem ani mililitra tak ze wypowiedziec sie nie moge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26689
jak z dzialaniem srodkow takich jak bold i tren ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 430
Ja dopiero tydzień lecę na miesznace Trenbolonie Ace.+Test.Propionate 75mg+100mg e2d,więc na razie ciężko mi się wypowiedzieć, na pewno czuć działanie,ale właśnie jestem ciekaw opinii innych użytkowników preparatów z tego stosunkowo nowego UG CHL,jednak niestety na razie nikt się nie wypowiedział konkretnie.Zdam relacje za jekies 2-3 tygodnie.

P.s. Czuje wzrost siły i wytrzymałości na treningu o jakieś 30%,i wizualnie wydaje mi się ze troszkę mnie zalało ale może mi się tylko wydawać,po 3 tygodniach sprawdzę wymiary i wyłożę wyniki lub ich brak

Pozdrawiam wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Boldek dziala jak powinien, tren nie testowalem

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GLOBALLABS 100 tablets

Następny temat

Ilium Stanabolic

WHEY premium