SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Champions Laboratory (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42269

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez MarcelQ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie ma to jak mieć policyjny charakter i robić śledztwo ja w tym temacie sie juz nie wypowiadam dopoki nie odczuje srodkow na wlasnym tylku. Adamskiemu dziekujemy juz za dyskusje w tym temacie i pozdawiamy serdecznie przy okazji zycze udanych ferii od dzialu na miesiac.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja tam za darmo moge stestowac trena/oxe %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
kurcze edytowac nie moge a temat goracy %) Powyzszy post mie jest absolutnie oferta "handlowa" w jakimkolwiek sensie %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124153
MarcelQ o tym przyszłym liderze rynku sterydów nie ma nic na żadnym forum poza SFD.
I nie policyjny charakter tylko widzę prawda w oczy kole. Pokasowałeś posty które pokazywały że to zwykłe ug robione gdzieś w piwnicy z krzywo naklejonymi etykietami.
Dobrze że wbijasz i chcesz stestować towar na własnej dupie, życzę Ci żebyś nie miał stanów zapalnych jak po DAXie ale ja tego nie ruszę.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Pokasowalem tylko te ktore robily ferment i nie odnosily sie do jakosci towaru czy tez opini o nim, a raczej spekulacji o pochodzeniu, produkcji itp. Temat jest informacyjny i pogladowy a nie spekulacyjny i w takim charakterze bede chcial go utrzymac.

Poza tym pokaz mi gdzie pisalem, ze po DAXie mialem jakies problemy ?? chyba zle zinterpretowales moja tresc, mix chlopakow czasami troche bolal, ale to nie problem przeciez.


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-02-14 19:55:49

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Standardowa dyskusja.
Pojawia się nowy produkt i już milion osób które się na tym zawiodły i drugi milion który zna już kraj pochodzenia.

Ja czasem jak czytam wypowiedzi to ludzie musieli by robić 3 cykle równocześnie ale każdy oddzielnie czyli nie realne rzeczy.

Chyba że niektórzy są tak wyczuleni że z obrazka wyczytują wszystko a od samego patrzenia ich dupa boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
zaraz sie zacznie gadka o guzach i ropniach wiec to jeszcze nie koniec pewnie.Nawet fotki sie pojawia na bank.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Boli ludzi,ze ktos ma cos na czym mozna zarobic a nikt inny tego nie ma . Marcel lab jest dluzej na rynku niz Ci rzekomo wiadomo. Ja mialem z tym stycznosc w zeszle lato. Wiem,ze chlopaki chodzili jak "saperzy" po tym. Tylko dokladnie nie pamietam czy przez to,ze sok nie byl na EO czy przez stezenie bo chlopaki bili 4-setki z tego labu. Ja nie bilem. Nie chce nikogo wprowadzac w blad. Szczerze nie pamietam w czym byl problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 946
shogun a jak wygladaly korki fiolki pudelka skoro miales stycznosc to chyba pamietasz.No i nie myli Ci sie CHAMPION LABORATORIES Z CHAMPIONS LABORATORY?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GLOBALLABS 100 tablets

Następny temat

Ilium Stanabolic

WHEY premium