SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Champions Laboratory (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
design po prostu wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
lodzianin1
tren e trochę w za małym stężeniu zrobili


moze chociaz bedzie tam te okolo 100mg/ml. co z tego jak pisza 200mg/ml jak jest 50/ml

Swoja droga zawsze uwazalem ze sztuczne zawyzanie stezen na etykiecie to troche strzal sobie w kolano. Ktos tam podejdzie ze w propie rzeczywiscie 150mg/ml czy w suscie 400mg/ml i bije tej susty ml na tydzien, a pozniej przechodzi na suste drugiej firmy gdzie jest 200mg/ml i bije 2 ml ew, a tak naprawde w obu siedzi po powiedzmy 150mg/ml i wychodzi ze ta dwusetka kosa, a 400setka lipa, gdzie tak naprawde jest jeden ch** za te same pieniadze. Sory za offaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Test Enan tez nie jest w duzym stezeniu 200mg/ml cypio to samo, ale ja bym sie tym nie przejmowal

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
marcel odezwij sie do mnie

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dzwonilem domofonem, ale matka powiedziala, ze awax juz tu nie mieszka

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
odczuwacie bol po sokach z chl? mi po szocie w udziec z trenem 2dni temu czuje udo do dzis,wczesniej tam ladowalem prop z trenem pmp i nic zero jakiego kolwiek dyskomfortu,ale fakt ze juz po 1szej inj 75mg sen mi sie dzis skroil o jakies dobre 3-4h niz normalnie,a na pmp jedno wielkie gowno na 150mg eod niestey

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-04-28 20:16:05

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-04-28 20:18:09

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-04-28 20:25:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
zordon tam jest troche inna receptura soku niz w standardowych ugelach, takze mozesz sie liczyc z takim okresem adaptacyjnym i lekkim dyskomfortem - chociaz niekoniecznie musi on wystapic, ale jak juz wystapi to przewaznie 2-3 iniekcje i przestajesz cokolwiek czuc bo sie miesien zaadaptuje

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329
Nie bralem z tego laba tylko enana, trenu enan i susty. Moge powiedziec jedno o tych srodkach dzialaja bardzo ,ale to bardzo konkretnie ,ja zadnego bolu nie czulem poza przypadkiem gdy wbilem sie w zrost i wstrzyknalem towar.Stezenia wg mnie tak jak mowia trzymaja i bardzo odbiegaja od konkurencji ,ktora ich notorycznie nie trzyma . HGH najlepsze jakie do tej pory bralem . Uwazam , ze warto wydac na to kase.ZORDON a jak Twoje wrazenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11253
ja skonczylem flakon propa i wiecej nie wezme boli jak skur**** zmienilem na tigera i nic nie boli a raczej wyj**ka to nie jest
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GLOBALLABS 100 tablets

Następny temat

Ilium Stanabolic

WHEY premium