SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cezi1987-Solis.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
parys28 za dużo się nie wypowiadaj bo mądrze nie gadasz, słabo w boksie siedzisz żeby teorie snuć, i nie obrażaj Ceziego bo on jest na tym forum w tym dziale jednym z najlepszych, a ty niespełna wczoraj się zarejestrowałeś jak to widzę w twoim profilu, i ludzi obrażasz i jakieś zbędne komentarze wygłaszasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Kolego dlaczego zmieniasz faktu w celu jak sie domyslal buntu przeciwko mnie? Przeczytaj moja odpowiedz na kilkadziesiat stron Ceziego napisalem wyraznie dlaczego Kliczko wygra jak i podzielilem opinie ,ze Solis to mocniejszy rywal niz poprzedni i nawet granie na niego niejest zlym pomyslem bo kurs niebyl proporcjonalny no umiejetnosci.Poogladaj powtorki i zobacz nogi Solisa cos niby sie dzialo z lewa noga jednak upadajac łapie sie za prawa noge kiedy wstaje zwroc uwage ,ze obie nogi odmawiaja mu posluszenstwa 3min pozniej schodzi sobie z ringu a najlepsza byla diagnoza lekarska doktora ktora wszedl miedzy liny nieogladajac nawet kolana i mowi ,ze to kontuzja aby uspokoic tlum.Panowie wierzycie w to ze Solis na tej niby nodze niewytrzymal by 5 sekund do gongu???? dajcie spokoj.Wyznawcom Solisa i Ceziego polecam walke Cotto -Foreman tam Foreman zlamal noge podczas walki i n jednej nodze przewalczyl do 10 rundy kiedy do naroznik go poddal a potem na noszach go zniesiono gdyby to Vito skrecil noge wstalby przetrzymal te 5 sekund i decyzja zostala by podjeta w narozniku ale do tego trzeba miec jaja Solis ich niema moze niektorych denerwuje ale przejrzyjcie to na spokojnie a sami dojdziecie do takiego wniosku jezeli natomiast bedziecie patrzec na to przez pryzmat przegranej kasy na typie na Solisa to niema to sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Nieobrazilem Ceziego w zadnym komentarzu fałszywy czlowieku.Niewiem co ma wspolnego data mojej rejestracji na forum z wiedza o boksie pozatym pisalem wczoraj ,ze jestem nowy wiec az do profilu niemusiales zagladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Cezii nie ******* tylko wracaj bo wujek jarzynek cię potrzebuje !!!!. Z kim ja się będę tak dochodził jak nie z tobą!!?!. Weekend w górach dla wyciszenia i wracaj tu do nas odmieniony ! . Bez żadnego ale! Rozumiesz ziomuś!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Cezi niema pojecia o boksie i zaden jego argument sie niesprawdzil wymieniac atuty Solisa z przed 10 lat wstecz to naprawde nieporozumienie bo wszystkie walki w Pro byly slabiutkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Chcecie wiedziec jak bedzie przebiegac walka to wam napisze drodzy koledzy a pieniadze postawione na Solisa stracicie.Moim zdaniem Vito ustawi Solisa lewym prostym od czasu do czasu odpalajac swoja zelazna prawa reke wygra wszystkie rundy moze 1 dla Kubanczyka i okolo 10 rundy naroznik rzuci recznik aby poddac Solisa.

To są Twoje uwagi?
Stwierdziłeś, że śledziłeś temat Solis - Kliczko. A ja sądzę, że mało co przeczytałeś w tym temacie. I nie dałeś, żadnych sensownych kontr argumentów.
I dalej podtrzymuję, że Twój poziom argumentacji jest na poziomie - Wito wygra bo wygra - w porównaniu do Ceziego to ty jesteś z 5 klas niżej.
Przez to co Cezi wniósł do tego działu, dużo osób chce aby on został. W odróżnieniu od ciebie, nikt za tobą tu tęsknić nie będzie. Boli Ciebie to, co?

A samo stwierdzenie:
Chcecie wiedziec jak bedzie przebiegac walka to wam napisze drodzy
pokazuje jaki jesteś.
"jedziesz" po ludziach co spekulują co by było gdyby, a tym czasem sam ... ->



Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-03-20 09:27:48

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-03-20 09:29:02

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Larive co dziwnego jest w tej analizie byly lewe natomiast po 1 prawym Solis upadl.Rozumiem ,ze bardziej podoba ci sie analiza 70 stron pisania o atutach boksera na podstawie walk toczonych 10 lat temu w amatorce.Typ Ceziego byl jasny rtd po 10 rundzie.I nic z tej analizy sie niesprawdzilo ja napisalem jedna notatke i sie sprawdzila.Jedyny plus to ze fajnie rozkrecil temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8909
Hej.
Niewiele udzielam się na forum, ale codziennie go śledzę. Czi, twoje komentarze czyta się z prawdziwą przjemnością, forum będzie uboższe jak zrezygnujesz z pisania.
Co do samej walki .... szkoda, że tak się stało. Było jak przewidywałeś - powójna garda spokojne boksowanie. Solis raz czysto złapał Kliczkę. Oby był rewanż.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
ze bardziej podoba ci sie analiza 70 stron pisania o atutach boksera na podstawie walk toczonych 10 lat temu w amatorce

Coraz bardziej utrzymujesz mnie w przekonaniu, że nic nie przeczytałeś w temacie Kliczko - Solis.

Twoja analiza jest baaaaaaardzo mało wyczerpująca.
Żadnych odniesień stylu Vita do walk przeciwko osobom podobnym stylem do Solisa. I to mi się podoba. Taki sposób wykazanie swojej wiedzy. Taka wymiana poglądów jaka nastąpiła w temacie Cezi podnosi poziom forum. A nie takie krótkie argumentowanie, kończące się zazwyczaj obelgami.
A poza tym twoje zdanie(jak i też Cezika) nie zostało do końca sprawdzone.
Sprawa tego prawego Vita, po którym Solis wstał i nie mógł kontynuować ze względu na nogę - nie głowę - jest dyskusyjna.
To, dlaczego czepiam się do sędziego opisałem w temacie Kliczko - Solis.

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-03-20 09:45:05

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Przykro mi ale nigdy nielubie pojedynkow korespondencyjnych bo w boksie niema to prawa bytu.Solis ma niepowtarzalny styl i nierozumiem jak mozna znalezc zawodnika wsrod bylych rywali Kliczki ktory walczy podobnie bo takiego niema zarowno Solis i Kliczko to unikalni bokserzy.Do rewanzu napewno niedojdzie najwczesniej za 2 lata a do tego czasu Vito bedzie juz na emeryturze.Wszystkie powazne skrecenia kolana powoduja natychmiastowy blok stawu nieda sie po 5minutach spokojnie wracac do szatni no chyba ,ze byl to skurcz ktory jest do przezwyciezenia poczatkowo pomyslalem to co ty o kontuzji itp ale teraz na zimno niewierze w to pozyjemy zobaczymy gdyby ta sytuacja nastapila w polowie wyrownanej walki to pewnie mielibysmy rewanz ale teraz watpie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM z SAMOOBRONY z byłym GROMowcem - jutro WWA

Następny temat

piszczele

WHEY premium