SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Austin eliminator WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7667

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Jak poinformował Alan Hopper, prawa ręka Dona Kinga, 17 grudnia w hali American Airlines Arena w Miami dojdzie do pojedynku pomiędzy Odlanierem Solisem (16-0, 12 KO) i dawnym pogromcą naszego Andrzeja Gołoty, Rayem Austinem (28-4-4, 18 KO). Zwycięzca tej konfrontacji ostatecznie zyska status oficjalnego challengera do tronu WBC wagi ciężkiej. Amerykanin przewodzi na czele rankingu, a utytułowany Kubańczyk, były mistrz olimpijski oraz trzykrotny mistrz świata amatorów, jest tuż za jego plecami na drugim miejscu.

Tego samego wieczoru podczas jednej ze wcześniejszych walk najprawdopodobniej do drugiej obrony pasa IBF kategorii półciężkiej przystąpi Tavoris Cloud (21-0, 18 KO), który jednak nie wie jeszcze z kim mógłby się spotkać.

bokser.org

http://www.bokser.org/content/2010/10/13/015341/index.jsp



BIO SOLISA

https://www.sfd.pl/Odlanier_Solís_Fonté-t641090.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
jeśli chodzi o Hoffman vs Vitali

Też Vitali coś zablokował Nie mówiąc już o Purritym...

A gdzie oni do Soliska ?

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-12-21 18:08:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=391766&cat=boxer


Mój typ ?

Solis znokautuję Austina,trochę mniej daję szans na punkty dla Solisa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Solis za Gołotę
Austin przegra. Nie wiem jak ale przegra. Solis jest za dobry, spali go siłą i szybkością. Austin nie da sobie rady.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Austin jest zardzewiały i stary ostatni raz walczył ponad rok temu. Ta walka to czysta formalność dla Kubańczyka. To od Solisa będzie zależało kiedy zakończyć walkę czy to w pierwszej czy w drugiej części walki. Ray jest cieniutki a jego gadki chyba na nikim już nie robią żadnego wrażenia...


Co jak co ale Solis masę trzyma widać solidnie...






AUSTIN I SOLIS TWARZĄ W TWARZ


Podczas konferencji prasowej w Miami, Don King oficjalnie zaanonsował pojedynek eliminacyjny do tronu WBC w wadze ciężkiej. Walka odbędzie się 17 grudnia w American Airlines Arena. Mistrz olimpijski z Aten, Odlanier Solis (16-0, 12 KO), zmierzy się w niej z blisko 40-letnim Rayem Austinem (28-4-4, 18 KO). Zwycięzca potyczki dostanie szansę od samego Witalija Kliczko (41-2, 38 KO).

- Czuję się znakomicie, sprowadzę deszcz, a wraz z nim ból dla Solisa. Don King to najlepsza rzecz jaka kiedykolwiek przytrafiła się mi i tej dyscyplinie. Wykorzystam w pełni tę szansę - powiedział "The Rain" Austin, który w listopadzie 2008 roku zmierzył się z Andrzejem Gołotą.

- Ten pojedynek to klucz, który otwiera wszystkie zamki. Zwycięstwo zapewni mi szansę walki o pas. Pracowałem na to od pierwszego dnia, w którym założyłem na dłonie rękawice bokserskie. To była naprawdę długa droga, ale teraz jestem tutaj i nikogo nie zawiodę - oświadczył Solis.
bokser.org



Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2010-10-28 10:41:55

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie no nie mogę ,wierzę w Solisa,ale jaki on jest zapasiony chyba jeszcze bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
za duzo zbednego balastu (tluszczu, wody) ma na sobie solis, do tego jest bardzo niski jak na hw, nie widze w nim zbawiciela wagi ciezkiej, z austinem jednak wygra, bo to dla mnie slaby zawodnik po prostu ...

Solis wygra, a potem skonczy jak wszyscy ostatni przeciwnicy braci kliczko, demolka na solisie.

Juz to raz pisalem, ale napisze po raz drugi, na braci potrzebny jest wysoki, muskularny, silny murzyn z ciosem i mocna szczeka, ktory wejdzie pomiedzy liny i bedzie ich bił ile ma tylko sił, nie czekał, tylko ruszy do przodu (na wladimira moze to starczyc leciutko), trzeba po prostu twardziela (milo by bylo jakby jeszcze troche myslal w ringu, ale nie wymagajmy zbyt wiele), a nie niski grubiutki kubanczyk, kliczkowie go zajada

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2010-10-28 23:02:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Do pokonania Kliczków jest potrzebny ktoś z głową. Nie koniecznie musi to być murzyn
Myślenie w ringu to podstawa, do tego jeszcze warunki fizyczne ze ze względu na to, że Kliczkowie nie są łatwymi przeciwnikami.
Solis to dobry bokser, ale nie na pokonanie Kliczków.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Na Kliczków potrzebny jest bokser niekoniecznie wysoki i silny,ale megadefensywny walczący za podwójną gardą i kontratakujący,taki powinien być Solis i pokazywał,ze to umie...

Co to jakieś czary ?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Kto inny jak nie Solis ?

Uprzedzam tak naprawdę nie wiadomo czy to będzie taki pięściarz jak w amatorce...Ale wciagnął nosem Drumonda lub Barreta...

Ma bajeczna technikę i umie walczyć za podwójną gardą...Ale 122 kg...

To nie przypadek,ze Vicio męczył sie troche z Byrdem,Purritym i Hoffmanem (megadefensywa) ,a Włądo przegrał z Purritym...Chociaż fuksu troche było...Solis ich zmiata skillami...

Co do balansu tułowia itd.TO jest nie do końca potrzebne,bo Solis bedzie szedł do przodu i wywierał presje i zbierał na szczelna gardę...



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-13 13:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Co Cię tak Cezi długo nie było? Straszne nudy na forum ostatnio , nikt nic nie pisze. Co do Solisa, to przydałoby mu się zrzucić troszkę kilogramów. I bardziej widziałbym go w walce z Wladkiem niż z Vitem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
A inne sprawy na głowie...Wolne w pracy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polskie przygody Kliczków

Następny temat

Kick-boxing potem muay thai.

WHEY premium