SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kliczko vs Austin

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7916

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Kliczko-Austin: ostatnia konferencja prasowa


Wybrane cytaty z ostatniej konferencji prasowej przed zaplanowaną na 10 marca walką o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF pomiędzy Władimirem Kliczko (47-3, 42 KO) i Ray’em Austinem (24-3-4, 16 KO):

Ray Austin: „Spodziewam się świetnej walki. Obaj jesteśmy znakomitymi sportowcami i ten pojedynek będzie wyjątkowy. Nie przyjechałem, by przegrać. Przyjechałem, by zwyciężyć. To będzie piękna sprawa dla mnie i szokująca dla innych. Przywiozę pas z powrotem do Ameryki. Jestem przygotowany na bijatykę! Styl robi walkę- właśnie dlatego to będzie dobra walka. Mamy podobny wzrost i zasięg rąk."

Stacey McKinely (trener Austina): „Kliczko miewał w przeszłości problemy z wysokimi i ciężkimi przeciwnikami. Obaj będą ważyć mniej więcej tyle samo. Mają ten sam zasięg i wzrost. W formie, jaką prezentuje dziś, Austin to niebezpieczny zawodnik."

Władimir Kliczko: „Nie mogę się doczekać sobotniego wieczoru, bo kocham ten sport. Boks wiele dla mnie znaczy."

Emanuel Steward (trener Kliczki): „Mamy wiele szacunku dla Ray’a Austina, więcej niż Ray ma dla Władimira, sądząc po jego komentarzach na pierwszej konferencji prasowej. Mam tyle samo respektu dla Ray’a, ile miałem dla Chrisa Byrda. Wszystko zmieni się dla Austina po pierwszej minucie pierwszej rundy, gdy zda sobie sprawę, z kim jest w ringu. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć występ jednego z największych bokserów wagi cięzkiej w historii- Władimira Kliczko."
Bokser.org

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Moim zdaniem Kliczko przez nokaut

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ciekawa walka moze byc, ale Kliczko wygra

nie wie ktos czy bedzie w tv? patrzylem na stronie polsatu program i nic o tym nie ma

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8503
Bedzie na Cyfrze + (tak sie sklada ze mam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Bedzie na Cyfrze + (tak sie sklada ze mam )

możesz napisać na jakim kanale, bo też mam %)

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8503
Na Canal+ sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
stary ten Austin, a wszystkie walki ze "znamymi" nazwiskami kończyły się nijak - więc szanse na wygranie = 10%

Ale, że życie jest zaksakujące, a kliczko nie lubie wysokich
... ;)

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
stawiam na Austina Ale Kliczko tanio skory nie sprzeda

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Kliczko-Austin: walka zagrożona?



Promotorzy Ray’a Austina (24-3-4, 16 KO), który dziś na ringu w Mannheim ma zmierzyć się z Władimirem Kliczko (47-3-0, 42 KO) w pojedynku o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF zagrozili wczoraj, że odwołają występ swojego zawodnika, gdyż, jak twierdzą, ekipa Kliczko nie chce zgodzić się, by Austin boksował w innych rękawicach niż Ukrainiec.

Don King utrzymuje, że w styczniu, gdy finalizowany był kontrakt na walkę, Kliczko stwierdził, iż woli rękawice firmy Grant, a Austin powiedział, że preferuje „mocniej bijące” Reyesy, jednak by przyśpieszyć podpisanie kontraktu, obie strony wyraziły zgodę na użycie przez Austina rękawic, które sobie wybrał. Tymczasem wczoraj po wadze ekipa Ukraińca miała podobno oświadczyć, że lokalna komisja bokserska nie zezwoli na to, by Austin boksował w Reyesach.

Doradca Kliczki, Shelly Finkel ustosunkował się do zarzutów Kinga w sposób następujący: „Kontrakt mówi, że DKP i Shelley Finkel postarają się znaleźć rozwiązanie kwestii rękawic, lecz gdyby stronom nie udało się dojść do porozumienia, o wyborze rękawic zadecyduje miejscowa komisja bokserska, a według jej reguł mistrz ma pierwszeństwo przy wyborze rękawic. [obaj pięściarze muszą walczyć w rękawicach tej samej firmy- przyp. MK]. To takie proste.”
bokser.org

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Kliczko i Austin na wadze
10.03.2007. Mistrz kategorii ciężkiej federacji IBF, Władymir Kliczko, oraz pretendent do tytułu, Ray Austin, są już po oficjalnym ważeniu przed dzisiejszą walką. Kliczko waży 111,9 kg (246,5 funty) i jest to najwyższa waga jaką uzyskał w swojej dotychczasowej karierze. Jego rywal, Austin, waży 112,1 kg (247 funtów).


Zdecydowanym faworytem bookmacherów i kibiców niezmiennie pozostaje Władymir Kliczko.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gołota wraca 17 marca

Następny temat

Mistrzowie życia i walki

WHEY premium