SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witalij Kliczko vs Corrie Sanders...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Beda walczyc w Los Angeles 24 kwietnia. Walka o tytul WBC po wycofie Lewisa.
Witalij bedzie mial okazje pomscic brata, he he...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
trzymam kciuki za Kliczke

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4518
zbliza sie dobrra walka :) pamietam jak sanders walczyl z naszym andrzejem niezle widowisko było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Tak, ale to nie ten sam zawodnik!
Corey (USA) walczyl z Golota (wiadra krwi na ringu), natomiast Corrie (jest z RPA) to ten, co pokonal Wladimira Kliczko...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Tak, ale to nie ten sam zawodnik!
Corey (USA) walczyl z Golota (wiadra krwi na ringu), natomiast Corrie (jest z RPA) to ten, co pokonal Wladimira Kliczko...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Wypowiedzi z konferencji prasowej:

Vitali Klitschko, the WBC's #1 contender:
“I want to thank everyone involved for making this fight happen. It is a big thrill for me to fight again in Los Angeles because this is where I live with my wife and children. Everybody knows I wanted to fight a rematch with Lennox Lewis, but Lennox has retired. Many have asked why Lennox waited so long to make an announcement about what he was going to do, but that is a question for him. I am disappointed but I respect his decision. So now I am fighting Corrie Sanders for the vacant WBC heavyweight title. Corrie Sanders is a good opponent. I always thought my brother, Wladimir, was the strongest heavyweight in the world, but Corrie beat him. There is no way I will underestimate Sanders and I will not make the same mistakes my brother made against him. I want to beat Corrie Sanders very badly because if I win, and if Wladimir wins on April 10, we can make our dream come true and be the first brothers to be heavyweight champions at the same time."


Corrie Sanders, the WBC's #2 contender:
“It is a great honor to fight for the WBC title and to fight Vitali. I know he looks at this as taking care of family business, and I do not blame him. But I am really looking forward to this fight. It is going to be a great battle. I am not here to take shots at anybody, but to deliver shots on April 24. If Vitali has something against me because I beat his brother, it is going to cost him. I am very confident. I will do the same thing to Vitali that I did to Wladimir."

He he...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Na Polski.

Chce podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego że walka dojdzie do skutku. To wielka przyjemnośc walczyć ponownie w Los Angeles bo to miejsce gdzie mieszkam z moją żoną i z dzieckiem. Każdy wie że chciałem rewanżu z Lenoxem, ale Lenox przeszedł na emeryturę. Wiele osób zadaje pytanie dlaczego lenox czekał tak długo żeby zapowiedzieć co zamierza zrobić, ale to pytanie dla niego. Jestem zawiedziony ale szanuje jego decyzje. Teraz będe walczył z Coriem Sandersem o tytuł WBC. Corie to dobry przeciwnik. Zawsze mówiłem żę mój brat jest najsilniejszy na świecie w wadze ciężkiej ale Corie pobił go. Teraz nie ma wyjścia żebym był pod nim, i nie popełnie tych błędów które popełnił mój brat. Chce pobić mego przeciwnika bardzo mocno bo jeśli ja i mój brat(10 kwietnia) wygramy spełnimy nasze marzenia i będziemy pierwszymi braćmi w historii boksu ciężkiego co zdobyli tytuł tego samego dnia.

To wielki zaszczyt walczyć z Witalim o tytuł WBC. Wiem że bierze tą walke jako rodzinny interes i nie winie go za to. Ale naprawde patrze do przodu jeśli chodzi o tą walkę. Nadchodzi wspaniały pojedynek. Nie jestem tu żeby przyjmowac ciosy ale żeby wysyłać ciosy 24 kwietnia. Jeśli witali ma coś przeciwko mnie bo pobiłem jego brata, będzie to go kosztować. Jestem (hehe confidentem) groźnie do niego nastawiony. Zrobie to samo z Witalim co z Władimirem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Tam w przed ostatnim zdaniu powinno być. "Jestem bardzo pewny siebie(ewentualnie "pewny swego" w wolniejszxym tłum. )." (Skasujcie to jak Aerts zmieni to w swoim postcie, ale dziś jestem mądry )

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
już chyba tego nie da się zmienić, czyli "cofident" oznacza pewny siebie?
nigdy nie mogłem tego rozszyfrować kiedy to mówił komentator.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Konkretnie 'confident'

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
confide-zwierzać się
confidence-zaufanie
confidential-poufny
confidentiality-poufność
CONFIDENT-pewny siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W wore:k z rękawicami czy bez?

Następny temat

2 małe pytonka o Łódź.

WHEY premium