SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Austin eliminator WBC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7688

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dla mnie wystarczy porównać sobie walke Solisa z Austinem i Władka, który Austina skończył w drugiej rundzie nie używając prawej ręki.

A jak większość mówi że Vitek>Władek to gdzie tu szanse Solisa?

Dla mnie Solis powinien jak najszybciej dostać w******* za niepoważne podchodzenie do sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
jezeli zgodzi sie teraz na walke z vitem to bedzie swiadczyc ze podchodzi nie tylko niepoważnie do sportu, ale też do swojego zdrowia. Jezeli Vitek bedzie wkurzony to zrobi masakre na solisie, ja bym sie na miejscu "grubaska" zastanowił porzadnie, bo to moze byc jeden z takich pojedynkow co mocno skraca kariere, lub nawet ją konczy Wszystko bedzie zalezalo od humoru Vita.

W poprzednim poscie Cezi pisał o meczarni adamka z grantem porownujac ze solis lepiej radzil sobie z austinem. Ale wedlug mnie grant to znacznie trudniejszy przeciwnik niz austin, na pewno wyzszy, silniejszy, z mocniejszym ciosem, niesamowitym zasiegiem rak (bodajże tylko valuev ma lepszy zasieg). Szczeke maja podobna, grant nie padal przeciez po ciosach leszczy (lenox lewis, mcline), a austin został rozniesiony przez Wlada. Ale ogolnie zdecydowanie lepszym zawodnikiem IMO jest Grant. Posune sie nawet dalej, mysle ze Grant wygralby z tak dysponowanym Solisem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Takiego Solisa jak w walki z austinem to Haye nokautuje do 3 rundy.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Walka walce nierówna, do Kliczki Solis przygotuje się dużo lepiej.
Austin moim zdaniem był i jest dużo lepszy od Granta i Briggsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Solis będzie lepszy z Vitem, ale w ok 3 miesiące cudu nie zrobi...
Ja już od dawna Adamka z braćmi nie widzę
Haye to tylko "lucky punch" z Władkiem.
I ten punch musiałby być naprawdę bardzo "lucky".

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-12-19 01:42:45

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Moim zdaniem poniżej oczekiwań,ale SOlis ma swój własny styl,kondycja okej...To będzie wyzwanie dla Vitka...na razie nie ma kolejnej części...

Polecam

od 3:00

i od 10 :40




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Dopiero teraz obejrzałem walkę... Bo zniechęciły mnie komentarze, szczerze mówiąc więc obejrzałem tylko jakieś urywki..
Teraz poszedł full.
Moje uwagi:
-Austin fajnie wygląda w czapeczce
-Austin to *****
To te najważniejsze.
Solis niemal kompletnie nie radził sobie z lewym prostym Austina. w zasadzie gdyby całą walkę Austin chodził do tyłu i lekko pykał lewym wygrałby walkę spokojnie, na luzie, bez wysiłku i wielką przewagą punktową pewnie.
Ale NIE !! On musiał wchodzić prawą, i wtedy Big Mac elegancko Go zjadał.
Tragedia!!!
Austin - podobało mi się kilka jego akcji z unikaniem ciosów i osłanianiem się, widać że ma spore ringowe doświadczenie. Poza tym niczym nie zachwycił.
Solis dynamicznie się rusza ogólnie jak na tą masę, ale ... tylko na początku.
Koło piątej rundy, gdy jest akcja która zakończyła się pierwszym spotkaniem Austina z ringiem, Solis wali kombinacją... Te ciosy są tak wolne i niezgrabne że aż żal patrzeć.
W piątej rundzie Solis już nie miał kondycji i odpowiedniej szybkości.
Nie widać tego aż tak, bo Austin też "spalał szybkością".
Nie patrząc na wagę, BigMac ma przynajmniej 10 kg zbędnej masy na sobie, tak na "oko".
BigMac pokazuje czasem niezłe skille, potrafi czasem przyspieszyć, walnąć ciosem, zrobić czasem unik, jakiś balans.
Ale jedyne co ma NAPRAWDĘ dobre, to garda.
Często dość pudłuje Austina.
Końcówka - Austin "pływał" ale po ciosach Solisa,nie ze zmęczenia. On już chyba nie kumał co się dzieje, stąd ten mostek, wywrotka i to machnięcie... Gdyby Go nie skasowali za chwile by przegrał przez KO..
Solis pożarł Austina, ale tylko dlatego że ten głupio z Nim walczył.
Jak to wygląda z Vitkiem?
Niższy, ciężki, nieruchawy gościu który próbuje walnąć ciosem? Zaraz, zaraz, czy my już tego nie przerabialiśmy? Ależ tak, SAMUEL PETER !!!!!
No i tak to będzie wyglądać.
Solis ma naprawdę dobrą gardę, więc w ostrej defensywie mógłby być pewnym problemem dla Kliczki.
Ale On pewno będzie atakował...
Biorąc pod uwagę że Vito będzie pewno w znacznie lepszej formie niż z Peterem...
Solis będzie lepszy, ale... jak On już ledwo walczy w 5ej rundzie, to o ile się poprawi? Dociągnie do 8ej?
Solisa z walki z Austinem Vito jest w stanie pokonać nie używając właściwie prawej ręki...
Jak BigMac nie rozwali gymu intensywnością treningu, to do Vita może wychodzić tylko po wypłatę (albo licząc że dziadkowi znowu bark nawali....)
BigMac ma talent, dryg, ma sporo, ale.....
nie wiem, mam wrażenie że On nie wie o co chodzi w tym wszystkim..
Jakby Mu powiedziano "Słuchaj, jesteś świetny, trenuj sobie, ale nie spinaj się specjalnie bo czołówka HW to lamusy, o np taki Austin - pojedziesz go bez problemu. A potem łatwa walka o pas z 40letnim emerytem, który w karierze non stop łapie kontuzje, nie ma techniki, unikał Cię dotąd bo wię że jesteś za dobry - a ten pas trzyma tylko dlatego bo jest duży i obija cieniasów... "
Hej, czyżbym wyczuwał Dona Kinga?
W sumie King zmusił niejako Vita żeby wziął Solisa przed Adamkiem... Gdyby Adamek był przed Solisem, Vito byłby lepiej przygotowany później do BigMaca, ale sztab Solisa miałby bezcenny materiał Vita z technicznym, szybkim zawodnikiem który stara się nawiązać walkę, a nie stoi w miejscu...
Coś mi tu śmierdzi po prostu.


Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-12-21 15:45:24

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Za dużo tych obron Wita z bumami czas na Solisa...

Solis,to dla mnie kozak...

k*********on wchodzi do ringu jak by był pewny wygranej...100 % luz jest tak tego pewny,że to widać,zero poddenerwowania jego(trener się wkurviał).Dziwne,to.

Solis dostosowywuje się do każdego rywala...O to jego wyniki...
z długasami...

Long UD 80-72 wszystkie 8 rund wygrał...

Salif UD (znowu wszystko może dwóch nie(Tua wygrał z Salifem wałem).

Welliver TKO 9 (wsyztskie rundy wygrywał Solis rywal Solisa miał cycki jak kobieta)

Burnett TKO 8 (Solis prowadził znowu wysoko)

Alexander TKO 1

Austin DISQ 10 (dla mnie było 88-82)



Nie daje wam,to do myślenia ? Wszystkich bokserów kosił tak samo...Mimo iż takiego Austina a Wellivera dzieli przepaść !

Solis dostosowywuje się do każdego rywala...Fenomen.


Dalej...Co maja wspólnego Peter i Solis ?

Peter,to cepiarz bez obrony jak Arreola...A Solis kontrbokser !











PS.Hoffman,to bum...jeżeli lewy obija gardę,to nie liczy się jako punktowanie...To niecelny cios...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-12-21 17:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Coś tam by przez te 12 rund weszło

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-12-21 18:02:11

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polskie przygody Kliczków

Następny temat

Kick-boxing potem muay thai.

WHEY premium