SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cezi1987-Solis.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no napewnno caly czas widziales co robi doktor itp kamera tez caly czas go sledzila. a mzoe ty miales w domu jakas inna transmisje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
czlowieku o czym ty piszesz miales kiedys cokolwiek z kolanem? czy wogole maszpojecie jak wykonuje sie jakiekolwiek badanie? zacznij myslec blagam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Cezi poco piszesz jakies farmazony ,ze rzekomo postawiles 400zl na Solisa prosze pokaz scan takiego kuponu to chyba nie problem ? ja jestem pewny w 100% ze klamiesz i postawiles mozed 20zl czyli kieszonkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lecz sie synku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
"Cezi poco piszesz jakies farmazony ,ze rzekomo postawiles 400zl na Solisa prosze pokaz scan takiego kuponu to chyba nie problem ? ja jestem pewny w 100% ze klamiesz i postawiles mozed 20zl czyli kieszonkowe."


Potrzebowałeś aż 5 stron dyskusji aby to odgrzebać i napisać ?
Widze, że niektórzy mają nieźle...... hah

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dajcie parysowi spokoj. Chlopak moze i ma duza wiedze o boksie, ciezko stwierdzic po 1 typowaniu na tym forum, bo nawet ja wytypowalem, ze Kliczko wygra ale myslalem, ze w 10-12 rundzie, a jestem przecietnym kowalskim. Parys po prostu jest czlowiekiem, ktory szybko sie denerwuje, co widac po jego wypowiedziach ("kretyn" mowi samo za siebie"). Ja podzielam zdanie parysa bo widzialem walke i widzialem, ze Solis mial waciane nogi jak wstawal, a nie tylko 1. Tak wiec dajcie juz spokoj bo kazdy moze miec swoja opinie.

Co do ceziego to uwazam, ze to jest tylko i wylacznie jego wybor czy bedzie odwiedzal to forum czy nie. Ja musze przyznac, ze milo mi sie czytalo jego opinie na temat boksu, bo ma duza wiedze i wie o czym pisze. To, ze nie przewidzial wyniku tej potyczki nie znaczy, ze jest noobem w swiecie boksu. Nie jest piewszym, ktory zle wytypowal i na pewno wieksi eksperci rowniez sie pomylili.

Bardzo chcialem sprawdzic, czy cezi bedzie mial racje czy nie, zeby sie upewnic w swoim przekonaniu, ze Kliczko zalatwi Haye'a. Teraz jestem tego pewny i postawie troche grosza na ich walke, bo kurs na Kliczke nie jest, az taki zly (1,5). Co do Adamka nie chce sie zbytnio wypowiadac, bo wiadomo, ze bede mu kibicowal w starciu z Kliczka, ale mysle, ze nie ma on zbyt duzych szans i pieniedzy w tym starciu raczej nie postawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1309
Parys po twoich wypowiedziach zakładam że nie czytałeś ani jednego artykułu napisanego przez Ceziego, poza tym zastanów się i odpowiedz sobie co to ma do rzeczy czy on postawił te 400zł czy nie, czy to ci przyniesie zbawienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
"Dajcie parysowi spokoj. Chlopak moze i ma duza wiedze o boksie, ciezko stwierdzic po 1 typowaniu na tym forum"

Ktoś kto ma dużą wiedze, rzeczowo i sensownie odpowiada argumentując to. Natomiast obrażanie i wyzywanie to nic innego jak LEK na brak argumentów. Parys jechał po wszystkich za ich "proroctwa" przy czym robił dokładnie to samo tylko w przeciwną strone. A podbicie do Ceziego i 400zł(tak jakby to była jakaś ogromna kwota) rozbawiło mnie najbardziej.

Wiedze w tym dziale to ma Jarzynek,Cezi,Tygrum i jeszcze kilka osób. Ja jestem zwykłym laikiem. Ale przynajmniej obiektywnym.


Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2011-03-20 11:38:09

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
sava9e swietny wpis fakt szybko sie denerwuje.Co do walki Włada z Davidem kurs na Włada 1,5 w moim odczuciu to prezent ja zdecydowanie stawiam Władka przez ko/Tko niewiem czy ktos dal sie nabrac na mistrzostwo Davida ale w tej walce bedzie cierpial i jego fani zobacza ile jest wart.Ma ktos kontakt z Cezim?mam nadzieje ,ze chlopak niezrobil sbie jakiejs krzywdy czasem i niezartuje strasznie przezywal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1309
JOVOVICH, przyznaje Ci rację, dodam od siebie że na tym forum znajdzie się jeszcze więcej osób które mają większą wiedzę od Parisa, ale nie robią z siebie na siłe światowej sławy ekspertów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM z SAMOOBRONY z byłym GROMowcem - jutro WWA

Następny temat

piszczele

WHEY premium