SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cezi1987-Solis.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Nie milkną echa wczorajszej walki Odlaniera Solisa z Witalijem Kliczką, zakończonej już w pierwszej rundzie w dość niecodzienny sposób. Według doniesień prasy niemieckiej, team Kubańczyka od dłuższego czasu wiedział o problemach z kolanem pretendenta do tytułu WBC w wadze ciężkiej.

Niemiecki dziennik Die Welt odkrył, że Solis miał kłopoty z prawym kolanem jeszcze przed walką i rozpoczęło to spekulacje czy Kubańczyk postąpił słusznie decydując się na wyjście do ringu. Rzecznik prasowy areny w Kolonii Malte Mueller-Michaelis potwierdził:

- „Wiedzieliśmy o tym, ale nie chcieliśmy narażać na szwank tego pojedynku. Menadżer Solisa Jose Perez wiedział o wcześniejszych problemach, ale widocznie myślał, że uda się to zniwelować poprzez odpowiedni trening i wzmocnienie mięśni w okolicy kolana” – powiedział Michaelis.

http://boxingnews.pl/

Wychodziło by na to, że Lenox i Rafael to wybitni!! obserwatorzy. W trakcie walki zauważyli już dziwne poruszanie się Solisa na nogach.

Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2011-03-20 20:58:15

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Cezi wróć, gdyby nie Ty to nie przełączyłbym z polsatu na tvp 1 (co prawda na chwilę bo walka nie była długa), tak mnie zajarałeś tym pojedynkiem. Wszystko szło dokładnie jak mówiłeś aż do tego WYPADKU.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
sava9e co za różnica. To i to Kliczko

Solis chce rewanżu. Ciekawe co na to powie Witalij.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Chcieć to sobie może, skoro jego przerwa w boksie może potrwać nawet rok to niech nie liczy na rewanż... Przez ten rok może się na prawdę wiele zdarzyć, Vitek może przegrać albo przejdzie już ostatecznie na emeryturkę...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Brak mi slow na was prosicie Ceziego o powrot koles napisal 80 stron analiz ktore tak wychwalaliscie a teraz jak najprawdziwsza ciota bez jakiegokolwiek honoru uciekla.Sprawdzilem aktywnosc Ceziego i byl na tym temacie wczoraj w nocy wiec jak najprawdziwsza kanalia czytuje nasze komntarze jego rok urodzenia to chyba 1997 a nie 87 ta wnioskuje po tym gejowskim zachowniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Pojawiłeś się w ostatni weekend niczym zmora nad ranem,ogłaszając swoja osobę znawca boksu, przy okazji wylewając swoje żale niczym pomyje na głowy co niektórych użytkowników.

To jest forum, każdy ma swoje zdanie, jednak Ty swoje budujesz na niepotrzebnej agresji,wydaje się z zamiarem szerzenia kłótni. Twoje zachowanie bardzo mnie irytuje.

Pisze wiec zupełnie szczerze :

PJERDOL SIĘ.

Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2011-03-21 11:41:39

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1309
A ja popieram Kotaro, co Ty się uwziąłeś na Ceziego, nie znasz go, nigdy go nawet nie widziałeś, i nie wiem co Ci to da że patrzysz na jego aktywność na forum, zakochałeś się? To forum jest po to by rozmawiać/spekulować/wystawiać swoje opinie, a jak ktoś się pomyli to nie jest ciotą bez honoru. Przy okazji spróbuj się dowiedzieć co to znaczy ciota, bo to chyba nie jest pojęcie związane z boksem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
To jest właśnie wada internetu. Przyjdzie taki pętak o niczym nie mający pojęcia i wylewa pomyje na głowę jednemu z bardziej szanowanych userów forum i nic takiemu głąbowi zrobić nie można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
W przeciwienstwie do Albercika któremu Kliczko chyba nie tylko głowe sponiewierał ale i tylną część ciała bo to co wygadywal to była po prostu zgroza. Cóż... Trudno nawet powiedzieć cz Solis zasłużył sobie na rewanż czy nie bo walka była tak krótka że właściwie jej nie było. Sam jestem ciekaw jakby ona dalej wyglądała choć ta pierwsza runda nie wyglądała dla Kliczki dobrze stety/niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Na forum nie wracam.Nie udzielam sie juz merytorycznie

Mam tylko słowo do Parysa28-najpierw w tym temacie piszesz,ze mam nie wracać,a potem,że jestem ciota bez honoru bo nie wracam.

Kliknij w moją ikonkę i wyslij mi e-maila,to "pogadamy".

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-21 14:14:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM z SAMOOBRONY z byłym GROMowcem - jutro WWA

Następny temat

piszczele

WHEY premium