SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cezi1987-Solis.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2063
Cezi, to był Twój typ;) każdy może stawiać na kogo chce i na nim pokładać wszelkie nadzieje. Nie przejmuj się tym, nie ma po co. Ten dział jest Twój, i to Ty tutaj 'rządzisz' ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Przykro mi ale nigdy nielubie pojedynkow korespondencyjnych bo w boksie niema to prawa bytu.Solis ma niepowtarzalny styl i nierozumiem jak mozna znalezc zawodnika wsrod bylych rywali Kliczki ktory walczy podobnie bo takiego niema zarowno Solis i Kliczko to unikalni bokserzy.

Co drugiej części tej wypowiedzi - dalej utwierdzasz mnie, że nie czytałeś dokładnie tematu kliczko - solis

A co do pierwszej części wypowiedzi - to nie udzielaj się. (nie odbieraj to jako atak z mojej strony. Nie ma to na celu sprowokowania Ciebie)

Co do możliwego skurczu -




Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-03-20 10:28:00

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-03-20 10:28:38

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Larive nieczytam twoich komentarzy bo nie jestes partnerem do rozmowy na poziomie.Przeczytalem jeden z ktorego wywnioskowalem ,ze twoja biedza na temat tego sportu jest tak znikoma iz niema sensu marnowac na ciebie klawiatury pozdro ekspercie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Larive nieczytam twoich komentarzy bo nie jestes partnerem do rozmowy na poziomie.Przeczytalem jeden z ktorego wywnioskowalem ,ze twoja biedza na temat tego sportu jest tak znikoma iz niema sensu marnowac na ciebie klawiatury pozdro ekspercie.


W przeciwieństwie do Ciebie, nigdzie nie pisałem, że jestem ekspertem. Ja za to pokazuję - myślę, że w dobitny sposób - jaki z Ciebie ekspert.
A czytanie jednego mojego komentarza i wyciąganie takich wniosków świadczy o twojej yhmyhm

Chce jedynie uświadomić niektórych, że jeśli nie potrafią się wysłowić, albo nie posiadają dużej wiedzy - niech się nie udzielają w dyskusji na temat walk.

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-03-20 10:36:48

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
A gdzie w regulaminie jest napisane,ze aby udzielac sie na forum trzeba sie wyslawiac poprawnie lub miec pojecie o boksie? Drugiego punktu zdecydowanie niespelniasz dysponujesz badaniem lekarskim i rentgenem nogi Solisa ,ze jestes pewien tu kontuzji? jezeli tak to przedstaw bo narazie bujasz w obłokach.Postawiles cale kieszonkowe na Solisa? hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
A gdzie w regulaminie jest napisane,ze aby udzielac sie na forum trzeba sie wyslawiac poprawnie lub miec pojecie o boksie?

stary chyba jesli się o czymś mówi to się ma o tym pojęcie, wie się coś na dany temat, takie rzeczy nie muszą być zapisane w regulaminie to jest oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byles na tej gali ze wiesz czy doktor badal solisa czy nie?
SKonczcie ****a wymyslac swoje teorie z dupy chyba ze macie po 14 lat
Co do tego ceziego czy jak ci tam, nie chcesz pisac to nie pisz,proste. dla mnie zadna strata bo fachowiec z ciebie zadny.
Osmieszyles sie mowiac ze adamek na pare dni przed walka ma nabijana sztucznie wage ,jak aki jestes fachowiec od kulturystyki to nabij te 7 - 8kg malym ciezarkiem jak to mowisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
A gdzie w regulaminie jest napisane,ze aby udzielac sie na forum trzeba sie wyslawiac poprawnie lub miec pojecie o boksie? Drugiego punktu zdecydowanie niespelniasz dysponujesz badaniem lekarskim i rentgenem nogi Solisa ,ze jestes pewien tu kontuzji? jezeli tak to przedstaw bo narazie bujasz w obłokach.Postawiles cale kieszonkowe na Solisa? hahaha

Pogrążasz się coraz bardziej W przeciwieństwie do Ciebie pokazuję i posługuję się dowodami. Pokaż mi gdzie powiedziałem, że jestem pewien iż jest to kontuzja.
EDIT.



/EDIT

A co do wypowiadania się na pewne tematy.
To wymaga kultura. Nie potrafisz/nie wiesz - nie udzielaj się. Pewnych zasad dyskusji uczą w szkole i w domu.
I co do Twojego drugie punktu - gdzie wdawałem się w czystą dyskusję na temat obu tych bokserów? Nigdzie. Więc nie pitol

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-03-20 11:01:08

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-03-20 11:05:24

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143
Recobery ty kretynie doktor wszedl na ring i powiedzial wszystkim w hali ze to kontuzja kolana niedotykaajcnawet Solisa nietrzeba bylo byc na gali wiec uzywaj mozgu za nim cos napiszesz.Odpowiedzial bym pani srivre czy cos tam ale naprawde brak slow fachowiec z ciebie jak z Ceziego czyli zero skonczone.Cos czuje ze Solis zakonczy kariere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Recobery ty kretynie doktor wszedl na ring i powiedzial wszystkim w hali ze to kontuzja kolana niedotykaajcnawet Solisa nietrzeba bylo byc na gali wiec uzywaj mozgu za nim cos napiszesz.Odpowiedzial bym pani srivre czy cos tam ale naprawde brak slow fachowiec z ciebie jak z Ceziego czyli zero skonczone.Cos czuje ze Solis zakonczy kariere

Pani?
W przeciwieństwie do Ciebie odnoszę się do Ciebie z szacunkiem.
Twoje obrażanie innych świadczy o Twojej bezsilności i braku kultury. To Ty nie jesteś partnerem do dyskusji.
Papa

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-03-20 11:10:13

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM z SAMOOBRONY z byłym GROMowcem - jutro WWA

Następny temat

piszczele

WHEY premium