SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cena Koksu - Artykuł z WP.PL ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Co do tematu to juz dawno nauczyłem sie olewać takie opinie ludzi ktorzy zawsze "prawie mi sie udało"; "chciałbym być" itd. całe życie spędzając na poszukiwaniach najłatwiejszej drogi do celu.

Czy koks jest dobry? Zależy. Ale to że byle frajer z 35cm w łapie może zrobić z siebie tucznika do celów szerzenia cwaniactwa i zaczepiania ludzi budzi we mnie dosłownie gniew. I takich pajacy trzeba tępić na potęge.

Przykładowo trenuje 7 lat kulturystyke amatorsko, suple, dieta, treningi po których czuć smak krwi w ustach. Ale moje geny nie pozwalają mi na osiągnięcie niskiego poziomu tłuszczu jaki mnie zadowala. Więc czy to jest takie złe ze przez jakiś czas pozażywam np Clenbuterol?

Duża część społeczeństwa jest zacofana a ludzi na których mi zależy nie musze uświadamiać, a wyłącznie ich opinia ma dla mnie znaczenie.

Druga sprawa to to, że takich dresików w białych czapeczkach boli to ze nie mogą się bujać jak w pobliżu pojawia się 'koks'. Nawet rozmowy milkną i każdy jest grzeczniutki.

A każdy chce żyć w spokoju i poszanowaniu. Oczywiście jest też masa 'pseudo-sportowców' psująca opinie. Ale 99% ludzi którą znam i która trenuje już latami jest naprawde ułożona mentalnie i światopoglądowo.

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2009-01-16 17:23:30

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
treningi po których czuć smak krwi w ustach.

poniosło cie troche widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
nie nie poniosło. często nawet po przysiadach czy plecach mi się to zdarza.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale gryziesz sie dla motywacji czy tak ciśniesz ze ci naczyńka w nosi pekają i spływa czy zaciskasz zęby aż krwawią dziąsła ?

nie rozumiem z czego to miało by wynikać a nogi i plecy to chyba najcięższe treningi nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707


.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kogo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jak nie do ciebie, to co sie odzywasz?



tego kolesia od krwi w ustach pamietam go z innych natchnionych wypowiedzi i chyba musi uderzyc do seminarium, bo kazania odpjerdala srogie.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-01-16 17:45:13

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
o kurva, wszedłem, bo zobaczyłem, że Chudy posta jepnął, a tu widzę same śmiechole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
to jest artykul DAriusza Szukaly ze styczniowego KIFa!
wiec nie pisal tego jakis tam smieszny dzienikarz z wp

wszystko bardzo dobrze wyjasnione, choc czaami moze troche przesadzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
czekam na artykul "cena jabola", a nastepnie "cena dymka".
na zakonczenie serii moze jeszcze strzelic art pt. "cena kielbasy", gdzie opisze zawaly serca i inne ciekawe problemy nieruchawych spaslakow.

lekami przeciwbolowymi zamordujesz nerki, ale w PL ciagle rosnie zuzycie tychze. jakos nikt sie nie przejmuje faktycznymi zagrozeniami, tylko najbardizej jecza na temat wydumanych problemow dotykajacych jakiegos marnego ulamka promila cwiczacych na silowni.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy ))))

Następny temat

Kawa a kortyzol - jak to jest do konca?

WHEY premium