SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cena Koksu - Artykuł z WP.PL ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wiem czy juz wspominalem, ale


STERYDY = ŚMIERĆ

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
a czego to mozna bylo sie spodziewac po portalach typu wp... poziom podloga - mniej niz zero

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
"a czego to mozna bylo sie spodziewac po portalach typu wp... poziom podloga - mniej niz zero"

na wp pewnie tak piszą o sfd

human mnie jak pytają czy ćwiczę tak zdrowo czy cytuję "chemicznie" cokolwiek to znaczy odpowiadam pewnie że nie , ja po prostu dużo ćwiczę swoją drogą nie laski to nie powinna być jedyna motywacja do ćwiczenia, najwyżej 99% z tym bmw to mój kolega ma takie powiedzenie: "mam 40 w bicepsie, żel do włosów i bmw to po co mi osobowość"
moje sprostowanie: 40 w łapie ma ale już 3 rok ma tyle samo....żel ten z puszki za 1,20 zł co wysycha po 2 godzinach a bmw to rocznik 1991 e-36 bite conajmniej 5 razy raz nawet ze mną w środku

Zmieniony przez - bartiall w dniu 2009-01-15 18:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5054
Wypowiedzial bym sie z checia na temat tego artykulu ale przeczytalem 3 linijki 100 razy walkowanych rewelacji z poziomu szkoly podstawowej klasa 3-cia i dalej nie idzie.Szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
jakbym przedymał babe ktora to napisala to by zmienila zdanie na temat sexu na koksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nono, na pewno ta kobita pragnie licealnych siurkow.


STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
bartiall powiedz im ze mozesz im dac do buzi i wtedy zobacza czy maly artykul z dupy jak to inne z***ane artykuly na tego typu portalach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
napewno nie pragnie kolesi z dywanem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
dobre center ale nie spróbuję tego , a- grono koleżanek mogło by się sporo zmniejszyć, b- połowa to moje uczennice 16 letnie

seks na cykl dobra sprawa, szkoda ,że laska mnie rzuciła po tygodniu od rozpoczęcia cyklu, powinienem był powiedzieć:
" poczekaj skarbie, prop się jeszcze nie rozkręcił"

Zmieniony przez - bartiall w dniu 2009-01-15 18:40:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
malolaty tez lubia ciagnac wiec niewiem o co chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy ))))

Następny temat

Kawa a kortyzol - jak to jest do konca?

WHEY premium