SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Caro_layna/Podejście #1

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Wystarcza Ci to? Ja po kromce chleba z serkiem z głodu po godzinie bym pewnie wariowała

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wrzucaj wypiski do dziennika
http://dzienniki.sfd.pl/ 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
@Gorzka - wystarcza :) choć zaraz ktoś pewnie powie, że i tak za mało jem :( Zawsze jadłam co 3-4h bo domagał się tego mój organizm. Dlatego może mniejsze porcje.

Ostatni tydzień to dla mnie mordęga :( Mam wieczorami napady głodu, z czym wcześniej nie miałam problemu. I nie ma znaczenia, czy to słodkie czy nie. Oczywiście słodkie przyjemniejsze :)
Ale szczerze...nie wiem co mam na to poradzić. :(

@4nn Czasem nie mam czasu na ten dziennik ale będę się starała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415


Wczorajsza micha

niestety złamana chipsami wieczorem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
coś ucięło: Total jest 1596 kcal, białko 100g, tłuszcz 60, węgle 162.

Dziś odebrałam wyniki badań krwi :( i wychodzi na to, że mam anemię. W następnym tygodniu czeka mnie konsultacja w tej sprawie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Jesli lubisz jesc watrobke,to jedz czesto,dobra przy anemii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przy tym jak jadłaś to nic dziwnego, po co konsultować czas zacząć jesc jak człowiek Slowem widac nie starcza.
Sorry ale przy twoim wzroście powinnaś dostarczać organizmowi przynajmniej 2000kcal dziennie

Banan to nie posilek, ciasto drożdżowe tez nim nie jest, ze swojej diety 400kcla nie liczac tych chipsow, zużyłaś by dostarczyc sobie jedynie przyjemnosci oralnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
@Obli - fakt. Ewidentnie zła dieta odbija się na zdrowiu.

Co do przyjemności oralnej... hehe któż jej nie lubi.
Ale - Czas skończyć z jej słodką wersją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pozostańmy przy niskokalorycznych przyjemnościach

A tak a`propos piszesz sie na porządki wiosenne?
https://www.sfd.pl/WIOSENNE_PORZADKI__zabawa_-t699593.html

Kiedy następny trening? Właściwie to bym go ci pozmieniała bo sie trochę za bardzo ślizgasz po ćwiczeniach , np. te francuskie pompki 3x20 to ja bym raczej nie zrobiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
Wiosenne porządki mnie kuszą ale podchodzę do nich z rezerwą na razie. Już sama zmiana diety i jedzenie 1800 kcal to dla mnie wyzwanie, co dopiero kombinowanie z nowymi produktami, ich wyszukiwanie itd.

Bardzo mi się podoba sam pomysł. Ale przy moim podziale kuchni z mamą, zakupach i ich kosztach i bieganiu do pracy - może nie wyjść :) Ale śledzić będę


Póki co zaległości:
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta redukcyjna- prośba o ocenę

Następny temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

WHEY premium