SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Caro_layna/Podejście #1

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9209

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Caro ja rozumiem ze boisz sie brac ciezary ale pusta 20kg olimpijka do nauki MC jest optymalna, reszta to nie ciezar ktory sie w ogole czuje w tym cwiczeniu

Nie masz stojaka do przysiadow?

Na nagle przypadki przygotuj sobie cos innego niz wafelki, te z domu usun i nie beda korcic

A tak nawiasem mowiac bardzo ladna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
Obliques, dzięki za miłe słowa :) Też ją lubię! Tylko jakby tak ją dokręcić tu i tam :)

Swoją drogą - jeszcze nie nadążam za slangiem forumowym :) co oznacza pusta 20kg olimpijka?
Sam gryf trochę waży. Na początek ćwiczyłam dziś z 2x5kg. Rozumiem, że spokojnie powinnam dojść do 2x10kg :) brzmi fajnie :)

korcą mnie te ciężary jakoś tak... A mam ogromną rzeszę kibiców o poranku. Panowie dzielnie mnie wspierają przy moich zmaganiach z kolejnymi kg :P

Stojak do przysiadów jest, ale go nie jeszcze nie użyłam :P

Czy mogłabym stosować u siebie trening jaki zaproponowałaś dla gorzkiej? Nie mam pojęcia czy tego typu ćwiczenia będą stosowne do moich oczekiwań :)
dzięx. C.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mmozesz od niego zaczac jak masz ochote

Wiesz my to kompleksowo przytulamy i dopieszczamy ale w zamian oczekujemy wypisek z diety i treningu jak na spowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wiesz my to kompleksowo przytulamy i dopieszczamy


The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Niech mnie ktoś przytuli

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Iza jest za sucha na przytulanie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak mozna sie o mnie co najwyżej potłuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
tak mozna sie o mnie co najwyżej potłuc



Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-02-12 20:51:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
co do przysiadu ja też sobie nie mogę zarzucić na barki sztangi z większym ciężarem....trzeba się zaprzyjaźnić z większymi kolegami z siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Wogóle zaprzyjaźnienie z kolegami z siłowni może się przydać....ja wczoraj usłyszałam w busie nocnym zaczepkę z grupy 10 typów, ale bardzo szybko się zamknęli, bo okazało się, że wsród nich jest chłopak z mojej siłki, który ich uciszył także nie znasz dnia ani godziny.... no to taki mały off top...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta redukcyjna- prośba o ocenę

Następny temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

WHEY premium