SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania - 3 podejście

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 100 tabletek mety bulgarskiej, mam zamiar to zchrupac w cyklu trwajacym 4 tygodnie (biore to pierwszy raz). Mam dwa lata regularnego treningu za soba, biore bialko i kreatyne. mete chce brac z oslonkami (hepatil, lakcid), mysle ze to pozwoli zachowac moja watrobe w swietnej kondycji. Jednakze w zwiazku z tym, ze jestem poczatkujący, mam pare pytan:

1.Jak to wlasciwie brac - rozpuscic pod jezykiem, czy po prostu połknąć popijając wodą ?
2.Hepatil brać podczas cyklu, czy dopiero po jego zakończeniu ?
3. Czy wspomóc jakoś również serce i układ krążenia ?
4.Od jakies poltora roku regularnie pływam (ok. 3 razy w tygodniu po godzinie). Czy podczas cyklu nie lepiej dać sobie spokój z basenem, czy też nie ma to żadnego wpływu ?
5. No i ta ginekomastia... Co wziąć, aby jej zapobiec ? Jakiś steryd czy też lek dostepny w aptece ?
6.No i wreszcie ostatnie pytanko... Moja bulgarska metka (bionabol) jest koloru pomarańczowego... czy to na pewno oryginał? (słoik, etykietka - wszystko sie zgadza, towar jest "z pierwszej ręki" - jednak mimo wszystko wole sie upewnić).
uff troszke tego duzo, ale jak juz mam sie do tego zabrac - chce to zrobic z głową ... Nie planuje na razie wiecej niz jednego cyklu...Z góry dziekuje za odpowiedzi :)
To moje 3 podejscie - moze w koncu ktos mi pomoze, baaardzo prosze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Powiedz mi po co zakladasz drugi identyczny post, jak wystarczy ze w tamtym cos napiszesz i znow bylby u gory.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
na wszystkie pytania masz odpowiedzi na forum, wystarczy poswiecic 30 minut i wszystko znajdziesz, a Ty czekasz niepotrzebnie tyle czasu.
poza tym kumpel bral ten bioanabol i bardziej sobie chwalil ruska mete, ten bioanabol niby mniej szkodliwy itd, ale kto to sprawdzil? a skoro widac roznice na korzysc ruskiej to po co przeplacac za bioanabol.
jak cwiczysz na mase to lepiej zrezygnuj z basenu, bo basen nie sprzyja nabieraniu masy, raczej tylko cwicz, jedz i odpoczywaj.
zeby zlapac gino po tych 100tab. to bys musial miec pecha.
tabletki lykaj normalnie i po posilku
hepatil bierz podczas cyklu
a szczerze mowiac, masz dopiero 8 lat, po wynikach widac ze nie cwiczysz zbyt dlugo, a juz chcesz koksowac? probowales juz kreatyne, l-glutamine itp? mozesz miec podobne rezultaty, bez ryzyka, spadkow itd.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Wogole jakies dziwne te wyniki 40 w lapce i 75 na klate ? Ja jak mialem 36 cm to wyciskalem 85, i waga jakas malutka 80 kg przy tym wzroscie i wymiarach np. w pasie 88cm.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
mialo byc 18 lat

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwne nie dziwne, ale PRZYBLIŻONE ; mam szeroką łape, ale nie same miesnie - zapomnialem dodac, ze mam lekka tendencje do tycia, 2 lata temu przeszedlem kuracje odchudzajaca i od tego czasu zaczalem pakowac - i tak przez te 2 lata bardzo regularnej silki przyszlo mi znowu 10 kg, przydaloby sie jeszcze 10 i troche sily, tak wiec prosze sie nie smiac z niedoswiadczonego kolegi ;)A ten tamoksifen (novaldex) to ja dostane w aptece czy u dilera ? I bardzo dziekuje za wskazowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Nolvadex u dilera.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol - tabsy - proszę o radę

Następny temat

TVN Uwaga ;-)

WHEY premium