SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drugie podejscie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
Wiec tym razem zamierzam pojechac z H-drolem z CEL
Dawkowanie
50/50/75/75/75
PCT
6 OXO + PCT Assist
mam jeszcze nolve tylko ze tabsy 30 mg i teraz pytanie brzmi czy nolva bedzie potrzebna jezeli tak jak ja rozlorzyc ??

Na dole zamieszczam ankiete:
1. WIEK: 24
2. WAGA: 80
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: nie
-klatka: mierze
-udo: patrze
-talia: w lustro
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA: ketogeniczna
-białko: jakies
-węglowodany: pytania
-tłuszcz: pytac to odpowiem
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 E-stane z CEL
8. TRENING: split 6 dniowy
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 4 miesiace
11. POZIOM BF%: niema tragedi
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: b dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: technika
-martwy ciąg: nie
-przysiad: ciezar
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
jezeli niemasz nic do powiedzenia nie wypowiadaj sie . . . takich powinno sie banowac . . . z gory dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
nie bralem h drol ale wydaje mi sie ze nolva nie bedzie tu potrzebna h drol nie aromatyzuje i chyba tez nie ma sensu sie odblokowywac jesli o to Ci chodzi . Wydaje mi sie ze to pct jakie masz powinno wsytarczyc. Jesli sie myle to zaraz ktos przyjdzie i na krzyczy

-----
Masa z tobą
-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
nie ma sensu sie odblokowac nolva * zle tam napisalem

-----
Masa z tobą
-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
tez duzo czytam i sporo ludzi tak uwaza ale wrazie jakiegos bloka mam nolve i wlasnie chcialbym wiedziec jak ja rozpisac dzieki za odpowiedz SOG

Zmieniony przez - prosac w dniu 2009-03-10 23:15:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
w razie bloka to raczej clomid by sie przydal chodz bylo nie dawno ze w przypadku krotkich cyklow nie powinno sie tez uzywac clomu. Chodz ja bym podjadl po jednej tabletce przez 7 dni . Kumpel bral tego trena i nie odczul zbyt duzego bloka i nie stosowal po nim clomu. Kup moze T bol wielu uzytkownikow go doradza brać po cyklu :)

-----
Masa z tobą
-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Lechu21b dlaczego pomagasz sezonowcowi który nie zamiescił ankiety? Łamiesz tymsamym regulamin. Z tego co widać koleś jest niedożywiony, nie potrafi ćwiczyć, nie posiada diety. Chcesz powiększyć jego kalectwo doradzając mu na temat sterydów?

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
nieposiada diety ?? wez poczytaj troche to moze sie dowiesz troszke chlopcze ? Sprawdz profil a pozniej dopiero gadaj o sezonowcach zalosne . . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Menelek,ciach bajera,bo nawet jeśli Twoje intencje są z "dobrego serca",to sposób wypowiedzi,kwalifikuje Cię do bana.Weź to pod uwagę.
Nie jestem zwolennikiem stosowania samej nolvy w odbloku,choć znam przypadki,gdzie po "delikatnych" cyklach na oralach,się sprawdziła.Jeśli środek aromatyzuje,to trzymaj ją w zanadrzu,bo może się przydać.Jestem zwolennikiem używania po cyklach na środkach oralnych clomidu,bo stosunek skuteczności vs. cena,jest dużo korzystniejszy,niż jakiegokolwiek suplementu,służącemu do tego celu.Uważam jednak,że warto zaopatrzyć się w tego typu suple i rozpocząć ich używanie,pod koniec odbloku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Nolva nie będzie ci potrzebna. Ale na cyklu będzie ci potrzebny głóg, omega 3 i filomag bo h-drol niekorzystnie wpływa na ciśnienie. Poczujesz napewno i osobiście nie wierzę żebyś wskoczył na 3 kapsy/ed.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta.tak czy inaczej?

Następny temat

---> O D B L O K <---

WHEY premium