SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo, wpc i może BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
Co myślicie o tym połączeniu Carbo olimpa, białko wpc, i może jeszcze BCAA do tego...? I oczywiście dieta.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pytanie bez sensu
jak jest dieta to sam powinieneś wiedzieć czy carbo i białko potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
j/w jak masz dietę to odżywki zbędne, no chyba że małe opakowanie białka lub gainera na wszelki wypadek gdyby posiłek wpadł lub coś podobnego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
Ale słyszałem że (głownie chodzi mi o carbo i wpc) to dobre połączenie z dietą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
dobry dodatek do diety jezeli sa braki.
mozna uzupelnic diete o ww.

tak sa dobre np zrobic sobie szejka po treningu i wypic w ramach zapotrzebowania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
Bo właśnie mi o to chodzi by przybrać masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
przybiera sie od nadwyzki kalorycznej w diecie
nie od dodatku supli/odzywek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
Wiem o tym ale to chciałem jako dodatek do diety.
Tylko jeszcze nie mam dobrej diety:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dział odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Ułóż diete tak by mieć wolnego 30g białka i 30 do 60g węgli. Użyj to po treningu w postaci 30g WPC + carbo. BCAA bierz ~10g przed treningiem.
Bez diety to szkoda kasy na suple. Suple mają uzupełniać diety. Jak nie ma czego uzupełniać to suple zbędne.

Zmieniony przez - Adramel w dniu 2011-04-30 19:04:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Ostatnio zauwazylem ze w kazdym pytaniu o Gainery carbo i bialku na koncu wiara pisze ze "dieta oczywiscie jest" chcac chyba dac do zrozumienia ze masz odp na jego pytanie a nie przypierdzielac sie do odzywiania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

t-100

Następny temat

Kreatyna + HMB wybór lepszego zestawu

WHEY premium