SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZy mozna tak??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 313
bleeeee nie zjadl bym tego ;/ i tu wlasnie jest moj problem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
A jak np. mama zrobi pomidorowa to do miski kupa makaronu i troche zupy :) Wiecej wegli jest w makaronie z zupa niz w zupe z makaronem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy piers z kurczaka z ryzem jest ohydna ?? watpie a jak tak to dopraw.
do szkoly grahamka posmarowana zmixowanym twarogo-bananem ;p zle nie jest
platki z mlekiem to zrob sobie jakies musli . tez zle nie jest .
nawet mozesz jakas kielbaske zjesc jesli masz jakies swojskie a nie kupne.
zeby miec jakies efekty nei trzeba diety cud , ale przydala by sie chociaz taka przyzwoita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 280
Może problem nie jest w samej diecie tylko w ćwiczeniach?
Zrób rozpiskę treningu, może coś pomożemy. Sam akurat mam trochę większe proporcje, ale mniej więcej brakuje mi ok. 3 cm w łapie i Tobie chyba też.
Co do jedzenia, to sorry, ale tak jak ci tutaj podpowiadają piersi z kurczaka oraz ryż to najbardziej odpowiednie pożywienie. Mimo, iż z początku się wydaje takie suche i wogóle, to z czasem jak się nauczysz gotować będzie ci smakowało. Ja np. Polecam kurczaka ze szpinakiem albo w sosie paprykowym. Jest bardzo dobry. Poza tym ryż możesz ewentualnie smażyć też, ale lepiej dla Twojego zdrowia jak będziesz gotował.
Ups, chyba się rozpisałem. Do zo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
co do ryżu...
ja np robie tak!

Stawiam wode na ryż... (nie sole) jak sie zagotuje wrzucam rosołek KNORR gotuje chwilke aż zrobi sie bulion i wtedy wrzucam ryż! gotuje i gotowe...
ladnie pachnie i lepiej smakuje... co prawda nie za czesto tak rob ale co 2 dzien :) dawaj tez kasze!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
ja stawiam posolona ( sola morska ) wode na ryz, potem naturalnie wciepuje woreczek ma 20 min. w tym czasie kroje 100g piersi z kuraka w kostke, smaze na okolo 2 (czasem wiecej) lyzkach oliwy z oliwek, doprawiam pieprzem, papryka slodka i oregano. potem mieszam z ryzem, daje jeszcze surowke z mieszanki wazywnej dla poprawy smaku ( i dodatkowe wegle )

musze wyprobowac tego z jogurtem i musli ogolnie jestem na diecie tydzien, bywa roznie ale 0.5 kg juz chyba doszlo



edit


tak samo robie z kasza, z tym, ze ryz jem przed treningiem i kasze zaraz po z jakims owocem na koncu i szklanka maslanki. btw. gazy masakryczne



Zmieniony przez - XXwielkiXX w dniu 2007-07-01 20:32:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
60 kg to ja ważyłem jakoś na początku gimnazjum. Słuchaj koleś piszesz, że nie masz siana na jakieś diety etc etc. wywal te suple, świńskie jedzenie na którym rosną małe amerykańce (hamburgery, chipsy, lody jakieś słodycze itd)-problem kasy na zdrowsze jedzenie rozwiązany. A, że ci nie smakuje... ja widzę jedną odpowiedź trening masz do d... Każdy normalny chłop po siłowni to zje "wiadro" żarcia. Chociaż się pocisz na tej siłowni? Jak to się mówi jesteś tym co jesz :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
masster88 ma racje! wklej swój plan treningowy!

Zobaczymy, bo być może masz takie ćwiczenia które nie wymagaja dużego nakładu energii stąd brak apetytu :P

a co do żarcia wiadrami to wiadro chyba nie... dobre wiaderko ;P

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
"wiadro" a nie wiadro xD. Czekamy na rozpiskę treningu. O ile jest. I w takim razie napisz co jesz. Czy dużo, czy zdrowo etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
hihi może treningu nie ma :D i lezy cały dzień :P Aktywność Fizyczna 0 więc i apetyt Lipaaaaa

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekspander

Następny temat

Potrzebuje Diete na Mase i nie moge sobie poradzić.

WHEY premium