SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL a nadgarstki;/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
Witam . Jestem w 3 tygodniu cyklu na stormie + bialko a dopadly mnie nadgarstki;/ bola strzelaja ... Chce zrobic przerwe tygodniowa tylko nie wiem czy przerywac cykl???doradzcie moze 1/2 dawki przyjmowac co myslicie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Przerwać cykl będzie konieczne jak kontuzja będzie uniemożliwiać trening choć jeśli ból przeszkadza w treningu to lepiej wyleczyć zanim kontuzja będzie poważniejsza

Na początek odpuść trening przedramion

Zmniejszenie dawki supli bez treningu jest bezcelowe jeśli masz przerwać cykl to zaczniesz kolejny po zażegnaniu kontuzji

pamiętaj że jak kontuzja stanie sie poważniejsza wyeliminuje Cie z treningów na dłuższy czas więc lepiej dmuchac na zimne

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
dzieki ziom:) musze sie przespac z tym dzis bol jest opkropny dzis;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
moze kto sie jeszcze wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3551
Kup sciagacze mnie odrazu pomogly. Czasem jak cwicze bez to tez nie czuje takiego bolu jak przed stosowaniem opasek. Nie musza ta byc specjalistyczne opaski . Mozliwe ze cie przewialo i wystarczy w czasie treningu miec cos na nich ale ja bym byl bardziej zaporzadnymi opaskami.

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
Mam ziomus rekawidzki takie z paskami usztywniajacymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
mysle ze to duzo daje nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
edytuj posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
usztywniacze nie są niezbędne jesli nadgarstki bolą to znaczy że coś jest nie tak, mogą być przeciążone lub stan zapalny.

Nadgarstek to bardzo złożony mechanizm i trzeba dbać o niego bo gdy jeden z elementów zawodzi wszystko siada

DObrze go rozgrzewaj i nie przeciążaj jeśli ból nie ustanie to odpuść trening i skonsultuj się z lekarzem

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
robie przerwe 2 tygodnie;/ dzis ide do lekarza bo czegos chyba mi brakuje ze mi wszystkiestawy strzelaja;/a nadgarstki smaruje altacetem w zelu i przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
No to jest dobra decyzja

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Model 3D

Następny temat

trening amatora domatora do oceny

WHEY premium