SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL REGENERACYJNY / / SUGESTIE, UWAGI

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
intensywnosc cwiczen bedzie stosunkowo lekka. bez przeciazen. zwieksze podaz bialka i chyba zaopatrze sie w preparat ZMA.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ZMA to pomysł dobry.

jednak zmniejszylbym jeszcze troche intensywnosc tak zeby w ostatnim tygodniu zostało 1x rekreacyjny basen oraz 2x rekreacyjne rozbieganie, 29-30 czerwiec troche podkrecic tempo, 1 lipca lekka przebiezka i 2 lipiec off,od 3 lipca testy. Tutaj przedstawiam elastyczna propozycje, ty trenujesz intensywnie juz troche czasu wiec znasz lepiej od nas swoj organizm, dlatego jezeli masz 'ale' to smiało pisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
myśle, że rozwiązanie któro przedstawiles mi pavlo jest bardzo dobre. podoba mi sie to w jaki sposob to zawarłeś. dzisiaj smigam do sklepu bo "wzmocnienie regeneracji". zwróce na to wszystko godna uwage.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
to sie ciesze

Koniecznie opisz przebieg testów, trzymamy kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
Chavez pamietaj jak cos gg i pomozemy :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
mam jeszcze jedno pytanie. otóż cała procedura testów trwa 3 dni od wtorku do czwartku włacznie. wtorek - drązek; środa - wachadła 10x10 ; czwartek - 1000m. zgodnie z tym co pavlo pisał wyżej niedziela 1 lipca to ostatnie rozbieganie. wporzadku. podoba mi sie. z tym ze do czwartku to az 4 dni i nasowa mi sie pytanie czy jesli bede mial tam do dyspozycji jakas bieznie lub w ogole mozliwosc lekkiego rozbiegania to czy powinienem? mysle ze sroda wieczorkiem na 2-3 km truchtu, lub wtorek 2-3km luzem a sroda przed bieganiem wolne. ogolnie rzecz biorac sprawa dotyczy rozruchu miesni w trakcie trwania testow. wasze sugestie.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
btw. zrobilem male zakupy. ZMA nie moglem dostac w moim miescie bo wykupili ale coz wzialem aminokwasy2300, koncentrat bialek ISOLITE, do tego zamowilem na sfd kilka batonow MATRIX ( zeby trzymac sie na poziomie w trakcie ezgamow ) + kilka fiolek speed8 ( trec ) zeby miec kopa. zamiast zma kupilem cynk i minerały.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
odnosnie suplementacji ASPARGINEM.

ZNALAZLEM COS NA JAKIMS FORUM:

"Polecam przed treningiem ( tzw. ładowanie potasem ) po i przed snem w posiłkach - nigdy na pusty ( potas moze powodować problemy - wrzody )
Zacznij od 1 tabl - potem ( 1-2 tyg ) zwiększ dawkę przed treningiem do 2 - 3 i po treningu do 2 - nie przed snem bo mozesz mieć problemy z snem - Popij duża ilościa wody - i pamiętaj o dużym nawodnieniu organizmu w ciągu dnia
Raczej nie przekraczaj 6-7 tabl dziennie - Ja biore ok 4 - 5
Na początku mozesz mieć ( lecz nie muszą one nastąpić ) pewne problemy : dziwny niepokój - kołotanie w sercu i skurcze w klatce piersiowej - jeżeli te " efekty " beda dokuczliwe i trwały powyżej tygodnia - zaprzestać brać ( to samo dotyczy u osób mających problemy z nerkami )"

PROSZE WAS O JAKIES WSKAZOWKI CO DO DOKLADNEJ APLIKACJI TEGO PREPARATU.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
oczywiscie mam juz nakierowany umysł. ale chcialbym cos wiecej.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
raczej musiałbys solidnie przedawkowac potas zeby takie objawy nastąpiły albo miec jakąs chorobe na tym tle 3 tabsy asparginu niezaszkodza tymbardziej ze solidnie trenujesz i wypacasz wiele minerałow !!!!!:)
na ulotce pisze ze dorosli mogą brac nawet do 6 tabletek dziennie wiec po 3 nie bedzie nic ( chyba ze bedzie jakas choroba) bardziej niz nadmiaru obawiałbym sie niedoboru!!!!!!!

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stres obniżający sprawność fizyczną??

Następny temat

Turnieje Piłki Plażowej

WHEY premium