SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
zeby CI to nie spadło musisz miec 3 rzeczy ...po pierwsze kup antykatabolik najlepiej hmb (po cylku)...w plynie ...nie obnizaj ciezarow na siłowni tak jak każą(po cyklu) ...i delaj po cyklu jedz na diecie ....nie ma prawa ci spaść nawet kilogram ...zmiescisz sie w 200 ..do tego zma,omega,witaminki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402410
z taka ilościa białka to nic nie zwojujesz...poza tym nie wiem jak juz z Toba rozmawiać
APOKALIPSA doradz mu coś może Ciebie posłucha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
jakiej wody z mozgu ..itro 2 z treca ..najlepsze ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
nitro*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402410
"Najlepsze" to sa Twoje porady!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
chcial cos mocnego to mu rozpisalem cos mocnego ... a jak mi ktos powie ze nitro nie jest mocne ...to chyba jest idiotą ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
""""Najlepsze" to sa Twoje porady!!""" ..wincol ...ma niby diete ...i chcial cos mocnego do 300 to o co Ci chodzi ..jest to cykl wedlug mnie bardzo dobry ..jezeli masz co tego jakies zastrzezenia to mi przykro ..pisze chlopak ze chce cos mocnego do 300 zyta a ty mu piszesz mono ...no wiesz co .i chcial kupic mono z olimpu 1250 .takie rzeczy moim zdaniem połykają dzieci ..on chcial cos mocnego ..mono nie jest mocne ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402410
FIECHU czy ty czytac nie potrafisz??? Napisał,że białko ma na poziomie 1g. na 1 kg. masy ciała. Wg Ciebie to jest odpowiednia dieta??? Skąd ty sie urwałeś.???
Poza tym nie sztuka jest napisać mu to co chce usłyszeć tylko dobrze doradzić.
A co do tego zdania "takie rzeczy moim zdaniem połykają dzieci ..on chcial cos mocnego ..mono nie jest mocne ..." to wszystko mówi o Twojej wiedzy na temat suplementacji!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
morgroht
diete trzeba ustalić przynajmniej poczciwą
nakresle ramy,ktore może cos ci przybliżą; reszte w dziale ODŻYWIANIE i wiec, ze bez tego żaden hiper mocarz jak nitro2 nie wskora za wiele, ponadto padlo kilka rad zaprzeczających normalnemu tokowi postepowania; chociażby blędem jest uwazać[tu odniose sie do sprawy treningu/obciążeń/]że obniżenie ciężarow spowoduje automatyczny spadek masy/siły po cyklu kreat. lub przeciwnie, zachowanie czy ich zwiekszenie da zachowanie masy w calosci.
powiedzałbym,że może być odwrotnie w każdym z tych przypadkow.

wracając do diety[chodzi cały czas jak rozumiem o masę] to ;
powinno być około 2g. bialka na kg.masy ciala
węglowodanów, tu juz sprawa jest bardziej płynna bo zależnie od "jednostki" czyli osoby reprezentujące określone cechy metaboliczne, także wielkośc ogólnego wysiłku fizycznego itp... w przypadku ciężkozyskującyych na masie ekto może to być nawet
6-8g. na kg. mc[proponuje zacząc tutaj od 4-ech i ew. zwiekszaćtluszcze natomiast moga byc podobne jak bialko, albo troche niżej, min. to 1g. na kg.masy ciała, optimum 1,5-2g. na kg. m.c.
przyjmujemy również zasadę, ze im wiecej węgl. tym uwazamy troszkę z tluszczami i nie dochodzimy do wartości 2g. lecz ograniczamy sie do minimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
kupuje stack kaizena a co do tego bialka to to jest taki dodatek do dziennej diety znaczy sie mam diete ale do tego 80 - 100 gram bialka dodatkowo w ciagu calego a co do tego stacka polecacie prosze was blagam juz nic niepiszcie o zestawach o mono tylko dodajcie mi co do tego stacka wziasc pls bo z minuty na minute zmieniam zdanie dostaje wariata jadlem mono ale teraz na 100 procetn biore kaizena ale co do niego mysle o No ale doradzie mi dla mnie to wazne bo mieszkam za granica i w polsce zawitam niedlugo

Bol To cena jaka placimy za sile

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA - pytanie

Następny temat

ostrowia wpc 34

WHEY premium