SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
kupie 2 opakowania tej kreatyny OLIMP Creatine Magna Power 120 do tego kupie myogenix 500 g pewnie zapytacie czemu ta kreatyne pisza ze jest dobra dziala tak samo jak mono tylko ze niezatrzymuje wody tylko plska bardzo wazne za 100 wke jakies fajne bialko jakiejs firmy tak zeby na 30 dni styklo biorac 2 dawki dzienni dzieki wam za tak zywa dyskusje pozdro

Bol To cena jaka placimy za sile

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402410
KOKSIK-on nie napisał,że mono go nie interesuje(a przynajmniej takiego zdania nia znalazłem). Napisał,ze mono to lipa-a napisał to zupełnie bez podstawnie bo po pierwsze tego nie brał,po drugie mono to jeden z najepszych suplementów.
MORGROHT-magna może być,choć troche drogo wychodzi,co do glutaminy to dałbym sobie spokuj. Co do białka to jeżeli brakuje go w diecie to możesz kupic,dlaczego tylko ma starczyć na 30 dni?? Na białku nie robi się cykli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
bialko w diecie mam to zaden problem jem duzo dieta mija sie opiera na takim systemie na i kg masy ciala 1 gram bialka 45 % bialko 45% weglowodany i 10 % tluszcze tak myslalem ze moze to bialko sobie dokupic bo sa w nim zestawy witamin a co do glutaminy to jak niepolecacie to ok wiecie niewiem jak dokladnie laczyc suple wczesniej wzielem tylko 120 capselek kre alkynu pro i do tego 360 tab nitrixa wiecej nic a teraz wlasnie spodobal mi sie magna power bo z opisu jest lepszy niz mono a co do tego ze bialk na 30 dni to ze po 30 sobie bym dokupil ;) ale mniejsza z tym poslucham sie was skoro mowicie ze nic niepotzrbuje do manga power to luzik chodzi mi o szczera dobra opinie bo ten produkt na bank wezme a co teraz dokupic zeby to bylo skomletowane moze stack poradzie cos fajnego bo naraze to z posta na post glupieje ;)

Bol To cena jaka placimy za sile

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
sluchaj ..chcesz dobrej mocnej odzywki ..kup sobie 700g nitrobolonu 2..albo 1100 ...do tego jabczan albo mono ....w nitro kaza brac 5g rano 5g przed i 5 po treningu , nie bierz tak ..wez 5g mono rano ...25 g nitro przed treningiem i 5 mono po treningu ..dobra dieta 1,5 miesiaca i 5,7,8 kilo masy gwarantowane ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
morgroht co myslisz o moim sposobie robienia siły i masy ..??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402410
fiechu,nie rób mu wody z mózgu...a co do tego białka to faktycznie 1g,bialka na 1kg wagi ciała????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
..dobra dieta 1,5 miesiaca i 5,7,8 kilo masy gwarantowane ...

ja bym sie nie odważył gwarantować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
tak obrze rozumiesz na jeden kg masy 1 g bialka rozbite na caly dzien
a co do tej rospiski to fiechu czytalem ze po skonczeniu cyklu niektorym wlasnie masa spadala po nitrobolonie ale sam niewiem chyba sproboje niejest drogo

Bol To cena jaka placimy za sile

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
albo inaczej podajcie mi waszym zdaniem dobre firmy wedlug was najlepsze ja sobie sam znajde ok ??

Bol To cena jaka placimy za sile

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA - pytanie

Następny temat

ostrowia wpc 34

WHEY premium