SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO PO KREATYNIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 920
Witam. Szukam porady co wziąć poo cyklu kreatyny z glutaminą, interesuje mnie sucha masa i spalenie zbednego tłuszczu.

wieloryb

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kretyny bym prawie nigdy na dluzej nie opuszczal

na spalenie tluszczu polece thermo Speed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bialko
thermo speed,meta burn
hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jesli chcesz suchej masy wez efedryne, spali tluszcz a zapobiegnie spadaniu mięśni.
poza tym zwiększ dawki glutaminy do minimum 20g dziennie do tego bcaa 5g rano i 5g po treningu.
poza tym stracisz dużo wody ( odstawiłeś kreatynę i do tego chcesz sie odchudzać , wiec zminejszysz ilosc wegli) wiec mięśnie sie zmniejszą , ale przy odpowiedniej diecie i suplementacji będą twarde i zbite, wiec jak sie rozbierzesz bedziesz wygladal lepiej, natomiast w ubraniu bedziesz niestety mniejszy
pozdro
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7456
też mam podobny problem...tylko zastanawiam się co dalej po efce ponieważ wszystko spoko spali tłuszcz, no ale co po odstawieniu owej efki żeby utrzymać w miare rzeźbe no i mieć w miare power na treningu(oczywiście wiadomo że dieta musi być zachowana) no i myślałem o np. jabłczanie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
jesli chcesz suchej masy wez efedryne, spali tluszcz a zapobiegnie spadaniu mięśni

grubo sie mylisz
przy efce mozna ladnie poleciec po mięśniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7456
a jak można najskuteczniej zapobiedz spadkom (oczywiście mięśni) przy efce ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
białko,aminokwasy,hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7456
spoko tak też myślałem...tylko jeszcze co z tym podtrzymaniem rzeźby(po całym cyklu) jaki supl byś mi najbardziej polecał tylko tak w miare za przystępną cenę czyli tak do 100zł maks :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
damix wystarczy tylko hmb i białko przy redukcji? mie polecą wtedy mięśnie? ktoś tu bardzo ładnie sie wyrzeźbił na forum biorąc efkę+kofę, chyba lissu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
Proponuje HMB ponieważ też występuje jako spalacz tłuszczu a przy tym poprawia beztłuszczową masę mięśniową do tego polecam aminokwasy BCAA plus odpowiednia dieta w białko i węglowodany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to naprawde takie cudo?

Następny temat

Crea Fusion-Czy Warto???

WHEY premium