SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO DO PROPA ???/Experci

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
CZEŚĆ na wiosne planuje cykl który ma sie składać z propa 50mg co 2 dni przez 6 tygodni,i nie wiem co do niego dorzucic.
Zastanawiam sie nad winem w strzałach lub superka w podobnych dawkach
Z czym lepiej wziąć tego propa z winem czy superka?zeby sie zbyt mocno nie zblokować
Celem cyklu jest dość dobra jakościowo masa i sporo sily
Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brock masz odpowiednie podejscie. taki cykl z takimi dawkami bedzie ok. dodaj do cyklu supementacje glukozamina a najlepiej zacznij ja z 2 tyg przed cyklem. w ostatni tygodniu mozesz dodac jakis stack kreatynowy. a najwazniejszy jest odblok. po takim cyklu. mysle ze 3 dni po ostatniej injekcji przez 5 dni po 2tab clomidu i przez kolejne 10 dni po 1tab na dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10690
A ktory to twoj cykl??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3541
ja bym sie nawet chwile nie zastanawial i bral wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
ja to bym diete dozucił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
Bazz78 diete dorzucasz tylko wtedy gdy robisz cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli zalezy ci na minimalizacji bloka to doloz wino a dawki w zaleznosi od wagi i starzu

tylko wtedy warto dodac jakas glukozamine do takiego cyklu bo stawy moga byc narazone na przeciazenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
krótki nandrolon,meta,wino
wybierz cos sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
dodaj winko i bedzie forma na wakacje taka rzezba bardziej ;) chyba ze bardziej masowo to meta a superka na suchy miesien z propkiem,ale wszystko tutaj co duze ma znaczenie to dietka i od niej glownie to zalezy jak wyjdzie Ci to wszystko

Zmieniony przez - ShoX w dniu 2006-02-04 18:12:17

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
laduj 75 ew. 100mg propa i do tego winiacz zobacz w jakiej kondycji masz stway.. bo to wazne podczas cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
j/w meta/wino/supera albo wszystko na raz zalezy od celu i stopnia zaawansowania

pozdro 600

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
Joy to nie jest zbyt duzo? nie jestem zbyt zaawansowany

Ja w takim razie widze ten cykl tak
1-6 Prop 50mg co 2dz.
1-6 wino 50mg co 2dz.

Co o tym myslicie?
GREGORrian?

Serdeczne dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc!!!

Następny temat

Sustanon - data ważności

WHEY premium