SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CM3 czy Hyper Fusion?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
Wszyscy mówią o mono, że jest nie skuteczne. Polecają mi właśnie jakis stack, albo CM3. Ze staków to właśnie najbardziej cenowo odpowiadałby mi ten hyper fusion. Nie do końca jestem sezonowcem, ale na wakacje przydało by mi się trochę masy;]Jednym słowem dużo i szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
Odświeżam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
Siodema-sory, mój bład.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
Oczekuję konkretnej odpowiedzi (wiem, że każdy reaguje inaczej, ale chodzi mi o ogólne efekty)który z wymienionych suplementów szybciej zbuduje mi masę oczywiście w połaczeniu z dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
bierz hyperfusion niedawno robilem z niego cykla jest super i cm3 i tcm tez bralem i uważam ze hyperfusion jest lepsze ponieważ zauważyłem wiekszy przyrost siły na hyperfusion co do masy to efekt porownywalny z cm3 i tcm lecz wydaje mi się, że nieco lepszy mięśnie jakby lepszej jakości (bardziej zbite itd).

Zmieniony przez - bedii w dniu 2009-05-18 15:58:05

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Ja weź zwykłe mono i dobrze będzie. Jak nigdy nie chlałeś krety to ci da dobre efekty. Jeżeli ci nie pasi to co wyżej, to raz kolo pisał, zrobił w połączeniu dieta + dobry trening +mono 4 kg masy i na klate jakieś 10 kg... Pasuje? Bo inaczej to nie da rady... A zresztą u każdego to inaczej będzie wyglądać. Mono na pewno zadziała i to g**** prawda, że marne efekty daje!

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
mono daje tez dobre efekty a jak sie czlowiek postara to nawet bardzo dobre lecz np w moim wypadku denerwowala mnie retencja wody ale to tylko moje odczucia akurat na mnie tak dziala mono. Dlatego preferuje inne formy lecz aktualnie jestem na stalej suplementacji tcm ale po tym tez chce zapodac sobie mono na stałą bo jest to tez dobra forma kretki i co najwazniejsze nie droga. Nie sprubujesz to sie nie dowiesz. I tak najważniejsza jest dieta i trening

Zmieniony przez - bedii w dniu 2009-05-18 16:17:36

Zmieniony przez - bedii w dniu 2009-05-18 16:19:07

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Dokładnie, tak jak mówi bedii. I znów u każdego inaczej. Mówi się, że po mono spadki bo woda wylatuje z ciebie, a mi po ostatnim cyklu nic nie spadło, a diety z różnych powodów nie mam.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
dudpis to bez diety tez kreta coś działa. Słyszałem, że dieta to podstawa przy kreatynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Na mnie jakoś działała, ale wiem już mniej więcej jak się odżywiać itp, bo troche siedze na tym forum ;). Ale wiem, że jeszcze bardzo dużo nauki :D.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ccutane + Venom Hyperdrive

Następny temat

Co na siłę? Lekkoatleta.

WHEY premium