SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - poczatki, zapraszam do pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
staram sie laptam po 2 tabelach i***** nic niemoge znalesc co bym mogl zjesc w szkole czy w domku bo uzno wracam mam malo czasu

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
niechce kupowac w necie podaj nazwe kupie w sklepie bo musze jeszcz ekupic cos na spalenie multiwitamine

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
adresu sklepu nie znam zawsze w necie kupuje, ale na penwo masz w mieście jakiś kulturystyczny sklep i tam będzie. W witmain to polecam maxivit albo now foods +75 quazar psiał że najlepiej wychodzą tylko coś około 160zł za opakowanie ale styka na poł roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
maxvit mam zamiar kupic a ze spalaczy co polecisz ?!
therma pro, anilam cut free, thermo speed, inny??

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
n tym sie nie znam ani troche dopiero bedę o tym czytał i uczył bo juz zrzuciłem ze 25 kilo wyrzeźbilem klate rece i nogi a ten je... bebech dalej ogromny więc trzeba bdzie coś miejscowego na niego zarzucić

moge tylko zacytowac quazara

lipoderm-y
aab-solved
lipoderm ultra

w takiej kolejności a jak wiesz on się zna na rzeczy ale ja nic nie polecam bo sie nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 924
Momencik wszystko sie pochrzanilo peres ja Cie zrozumialem dlatego napisalem ze zrobie jednak skd bo juz zrozumialem ze chantle to za malo.

Buby: dzieki za informacje a co do skakanki to nie moj post tylko Pysia, ja jezeli chodzi o aeroby preferuje rower + kawa + pas neoprenowy :] co do białka to sobie zakupie :]

A no i zaczołem układać dietę doradżcie mi czy dobrze robię na początek dwa pierwsze posiłki

9:00
2 białka jaja kurzego (B-21,8 T-0,4 W-0,7 kcal-98)
50g sera białego chudego (B-9,9 T-0,25 W-1,75 kcal-49,5)
150g rzodkiewki (B-1,5 T-0,3 W-6,6 kcal-21)
1 łyzka oliwy z oliwek (B-0 T-24,9 W-0 kcal-220)

Podsumowanie: B-33,2 T-26 W-9 kcal-388,5

12:00
10g płatków owsianych (B-1,2 T-0,7 W-6,9 kcal-36)
50g ser edamski tłusty (B-13 T-12 W-0,5 kcal-156)
100g makrela wędzona (B-20,7 T-15,5 W-0 kcal-221)

Podsumowanie B-34,9 T-28,2 W-7,4 kcal-413

Jeśli będzie w miarę okej to zajmę sie tworzeniem menu na dalszą część dnia.

Pozdrawiam

"Jestem tylko nikim"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
"...jezeli chodzi o aeroby preferuje rower + kawa + pas neoprenowy :] co do białka to sobie zakupie :] ..."

a no to git

a co do posilków są dobre choć bym osobiście drugi dał jako pierwszy ale tak też będzie.
zależy co będziesz dawał w nastepnych posiłkach ważne zeby przeważały tłuszcze nienasyone no i te z 5 do 10g tranu dodaj rano mógłbyś 5 gram tranu dać


Zmieniony przez - buby77 w dniu 2005-05-10 09:45:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
a bedzia ci smakowaly platki z makrela ?!?
cholerka mi tez idzie ciezko ale juz ulorzylem tylko ze mam malo wartosci
białko 117 g tluszcz 68 g wegle 16 g kcl 1124
co moge dorzucic poza jajkami tunczykiem i ryba gotowana kurczaki indory odpadaja !!

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a i jeszcze jedno widze że oliwa z oliwek masz 1 łyżka policzone jako 24 gramy co niejest prawda chyba ze jakąś łyżką drewanianą dajesz normalna łyżka duża ma około 15 gram
więc polecam do tego 5 gram tranu i będzie gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 924
buby: da rade zamienic kolejnosc posilkow :] co do tranu to ble ale czegos sie nie robi dla osicagniecia efektow wiec tez zakupie :]

Pysio: ja glownie na serach bialych bede jechal, a co do piersi z kurczaka to mniam :]

"Jestem tylko nikim"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD - brak siły

Następny temat

DIETA CUD

WHEY premium