SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHOROBA - WIELKI PROBLEM

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ma nie pić wody....jednym słowem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
napisałem, że ma dużo węglowodanów i białko jak nie wierzysz przeczytaj na etykiecie.
Jak chcesz to pij sobie wode ale powiem ci ze woda nie ma żadnych wartości odrzywczych i przeleci przez twój organizm jak przez sito i wypłuka minerały. Natomiast soczek pomoże zaspokoic pragnienie i dostarczy ci energii wraz z witaminami.

Cahir weź nie pisz żeby ktoś usuwał mojego posta bo mnie obraziłeś w ten sposób. Przeceiż gdybym nie był czegoś powien to bym nie naspisał.
Jeżeli chcesz mi wyjaśnić dlaczego woda tak za***iscie wpływa na organizm to pisz chętnie się dokształce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
woda jest potrzebna poprzez mocz z organizmu usuwane są toksyny i inne*****stwa a to wszystko jest rozpuszczane w wodzie i wydalane w postaci moczu, to że wypłukuje niektóre minerały tak, ale tylko gdy jest nadmierne spożycie wody, już nie wspomne o regulowaniu tmp ciała itd. itp.

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
No ludzie przecież oczywistym jest, ze woda jest niezbędna do życia.
Chodzi o to, ze najlepszym rozwiązaniem jest nie picie wody w czystej formie ( woda marki woda, czyli nic co może sie przydać ). Poprostu ja chciałem polecić picie np. soku i np. porzeczkowego bo taki też miałem pod ręką. Zapewniam że jak wypicie 2 litrów soku lapiej wpłynie na organizm niż wypicie 2 litrów wody, a efekt ( oczyszczanie organizmu z różnych toksyn jakie gromadzą sie w moczu ) bezie taki sam. Poprostu chodiz o to, żeby nie pić samej wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
no nie wiem taki sok pewnie na cukru i wysoce przetworzony z konsewrwantami i innymi ******łami, a z drugiej strony mamy wode jakby nie było naturalną. I to i to można dawnokwać w rozsądnych ilościach Chyba nikt nie wlewa w siebie nadmiernie wody więc nie ma potrzeby odradzać jej spożycia

Zmieniony przez - _BIGuś_ w dniu 2005-07-24 01:29:39

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Piotrq, nie było moim zamiarem Cię obrazić. Ale jak piszesz takie niemądre rzeczy, że sok zawiera białko, albo że ma nie pić wodu to poprostu wprowadzasz tego gościa w błąd. Jeżeli będzie pił wode niskozmineralizowaną, o odpowiedniej temperaturze to wszystko będzie ok. Od wszystkiego w nadmiarze można umrzeć :F W anglii był przypadek, że człowiek umarł od przedawkowania... wody.

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
nie no na pewno...
czyżbym przegrał w czystą, nie no jednak ja zostane na soczku,
a tak wogóle to ja najbardziej lubie cole i piosenke Moniki Brodki "Miałeś Być"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
ejjj.... no jakby nie było to sok zawiera białko i weglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
0,3g białka na 100 ml ?

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka taka w kit :P hehe ale czy napewno ?

Następny temat

dieta - zwykły jadłospis

forma lato