SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Butki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Pochodz po sklepach roznych, sluchaj jakie buty proponuja, najlepiej jak koles co sprzedaje sam biega, wyczujesz kto sie na tym zna i bedizesz wiedzial ze doradzi dobrze.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Ok. To będę musiał się wybrać do Wrocka, do pasażu, fajnie jakby były nawet dobre w tej przecenie za 100 zł. Bo póki co mało biegałem i dopiero zaycznam biegać, a buty do biegania byłyby też zachętą do biegania, jakby mi się odechiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bieganie jest pieknym sportem i sie nie odechce, jak juz zaczniej pokonywac bez problemu 5km to pozniej bedziesz biegal 10, pozniej bedziesz zmienial tempo, trasy i dystans, az bedziesz biegal ile chcesz i jak chcesz;] przynajmniej ja tak mialem, ze biegalem z usmiechem na twarzy w miejsca gdzie nigdy bym nie szedl.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
A propos 5 Km to wczoraj przebiegłem 3 KM i potem już kuło mnie w klatce piersiowej, gdyby nie to to może bym więcej przebiegł.

Dziś rano sobie wstałem i myślę sobie dobrze trening zrobiłem, bo nic mnie nie boli, ale gdy zaczęły się lekcje, to pachwiny mnie rozbolały ( czy tam okolice pachwin) i praktycznie chodziłem po szkole jak kaleka... Ale teraz już nic nie boli, może dlatego że przy rozciąganiu za mocno rozchyliłem nogi i dosyć bolało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Nadal nie mam butów... :P Ale biegam :(

Zastanawiam się nad tymi:
http://store.nike.com/index.jsp?sitesrc=uslp&country=US&lang_locale=en_US#l=shop,pdp,ctr-inline/cid-100701/pid-203899/pgid-238260
(150zł ok.)

A tutaj te same tylko że za 340zł
http://www.run4fun.pl/air-pegasus-25-p-739.html?osCsid=fb8b9de0732815fbbfe00ed52460dbd9

Czy one się czymś różnią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
pochodź po sklepach kup coś z promocji z amortyzacją (najpierw się dowiedz jak ona się nazywa w poszczególnych markach) biegasz po ścieżkach leśnych więc ona sama w sobie daje ci amortyzacje, a w promocjach jest dużo perełek do zdobycia

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
pegasusa kup!!!!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Czyli te pegasusy co pokazywalem powyżej?

Chciałbym je przymierzyć w jakimś sklepie, bo nie chcę ich w ciemno kupywać przez neta, a w sklepie pewnie będą po takiej cenie jak w run4fun, więc z drugiej strony troche nie opłaca mi się jechać 70KM żeby sprawdzić buty.

Czytałem że jak kupuje się buty do biegania to trzeba brać rozmiar większy, to prawda? Jeśli tak to ten but ma mieć dużo "luzu"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Idz do sklepu, zmierz, powiedz ze sa brzydkie i idz do chaty kupic na allegro;]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
tak myślę tylko jechać 70KM żeby przymierzyć buty i przyjechać z powrotem?
A na allegro nawet tych nie ma, w ogule nie jestem zwolennikiem kupywania butów na allegro. Swoją drogą to te sklepy prubują nieźle zarobić na biegaczach.

A znowu jakbym chciał kupić w nike store to nie wiem jak jest z przesyłką do Polski oraz jak zapłacić bo jest Visa, Mastercard i paypal a takiego czegoś nie mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Plan" treningowy do oceny ! ^^

Następny temat

Słabo wyczuwalny puls.

WHEY premium