SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Butki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
kup Nike pegasusa lub nike Victory albo reeboka premiera - polecam

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
O te chodzi?
http://store.nike.com/index.jsp?sitesrc=uslp&country=US&lang_locale=en_US#l=shop,pdp,ctr-inline/cid-1/pid-241469/pgid-241470

Takie pyt. z innej beczki: Jaka jest różnica międzie butami z poduszkami gazowymi a z tymi w tych Pegasusach? czy może poduszki gazowe są tylko nie są one okrągłe? Ale zamotałem, może ktoś wie o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Jeszcze jedno pytanie. Czy są jakieś buty które będą nadawały się także do biegania w zimę. Bo troche nie opłaca mi się kupować butów na 5 mies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Z Gore-Tex nie przemokna, cala zime w nich biegalem, kupilem czarne wiec nie byly stale brudne. Nie pamietam tylko nazwy buta bo bym podal.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Poczytałem trochę i widzę że są różne opinie na temat gore-tex. Mygłby się ktoś wypowiedzieć w tej sprawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
na lato zdecydowanie odradzam gore- zapocisz sie. jezeli biegasz po polnych drogach, lasach itp to odradzam również obuwie z poduszkami bo mozesz je uszkodzic i praktycznie po amortyzacji...
moge ci polecic asicsy, sam smigam w butach tej firmy i jak dla mnie ok. porozgladaj sie bo jeszcze niedawno widzialem ciekawe promocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Więc kupiłbym butki około w połowie lipca, pobiegałbym w nich około do połowy grudnia (a może zima zaskoczyłaby i sniegu nasypało by w październiku). Po zimie buty byłyby już za małe na moją nogę. Tak więc, jakby nie patrzeć to gdy kupiłbym buty to pobiegałbym w nich 4-5 miesięcy, a potem byłyby mi za małe. Czyli musiałbym kupić buty w których możnaby było biegać w zimę, bo jak dla mnie to buty na 4-5 miesięcy za 250 zł to za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kup numer wieksze.

Mi sie sie w gore-texie nie poci. Jakies odprowadzenie potu to musi miec.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
http://www.intersport.pl/oferta/424

Pobierzcie sobie różne cenniki, np. Nike Free 5.0 300zł

Chyba będę musiał pożyczyć i kupić ewentualnie nr większe, bo taka okazja.... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Co byście wybrali na moim miejscu z tych przecen? (do 100zł) Czy w intersporcie mogę liczyć na fachowy dobór buta?

Zmieniony przez - janoz5 w dniu 2009-06-09 23:39:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Plan" treningowy do oceny ! ^^

Następny temat

Słabo wyczuwalny puls.

WHEY premium