SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje butki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


moje butki AND1 TOUR MID. Zadowolony z nich jestem, wreszcie w necie fotke znalazlem, tylko jakas dziwna bo te pregi sa jakies ciemne u mnie sa normalnie. Jak macie jakies fajne fotki butkow to wklejcie tu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 129


Oto moje laczki... super, polecam tą serie wogóle. Już mam je z 10 miechów.

High Flighter przybył

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


a ja tam grywam w takich mam je od eee 2miechow jakos,ale w sumie lajtowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 129


Oto drugie moje laki, też dobre bo lekkie i się fajnie gra, mam je krótko pewnie nie wycisnąłem z nich wszystkiego :>

High Flighter przybył

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


moje andułanki lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


zobaczcie jakie sznurowki dwukolorowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie butki sa fajne, ale w grze nie licza sie buty tylko umiejetnosci. Jak ktos jest dobry, to i w tenisowkach sobie poradzi. BTW przechwalanie sie butami uwazam za przyklad snobizmu. Mozna sie chwalic tym jak wysoko skaczecie, szybko biegacie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 129
Hm... Troche źle zrozumiałeś, ja np. polecam butki, nie rozumiem w czym problem. Topic do wyskoku itp. jest chyba w innym miejscu.

High Flighter przybył

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jak ktos gra w kosza to sie butami interesuje i po to ten topic. Do wyskoku sa inne topicy. Podzielam zdanie kolegi Ci co zamierzaja buty kupic jakies moga zobaczyc tutaj fotki i zasiegnac porady, przynajmniej tak bym chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajne te AND1 !!
Męskich nie było ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam gram w diadorach. Zdjęcia nie zapodam. Ojciec mi z Niemiec przywiózł. Nie polecam nikomu, szybko się roklejają! No ale cóż, kosztowały tylko 40 marek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100 i 1500 metrow

Następny temat

Muza w reklamie Reeboka...

WHEY premium