SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje pierwsze whellie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mariusz_1979 z działu Sporty Extremalne.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


umieszczam moje pierwsze dzisiaj zrobione whellie
Powiedzcie co musze poprawić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92
Spoko, ja wsumie zdjeć niemogę robićtelefonem bo poruszone wychodzą ale mogę ci co nieco opisac. Np. teraz ćwicze stanie na tylnym i stoppie ale jeszcze muszę potrenować a tak ogólnie to najbardzej frecky trick to jada bez trzymanki na whelie tylko że przejechałem 7 m więc niedużo. :]

Spawn tells respecta (szacuken) for all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co o nim sądzicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1007
whellie jak whellie fajno ze Ci wyszlo ale ile przejechales na nim bo samo w sobie whellie nie jest az tak trudne zeby tylko kolo podniesc a z zdjecia to ja niebardzo powiem co żle a co dobrze chyba ze ktos potrafi bo ja jak napisalem to niebardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 197


no moim zdaniem niezle, szkoda, ze zdjecie nie jest z profilu, mozna by wtedy cos ci podpowiedziec, no i nie napisales jak dlugo jechales...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
Ile jechałeś? Bo podnieść koło każdy potrafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jechałem panowie ok. 10 sekund i jakieś 25m
a tak apropo to musze wam powiedzieć że dłużej nie pojade bo mam przeżutki w stanie tragicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i niedługo zamierzam pokazać wam fotki z mini sesji jaką urządzamy w naszym miejskim parku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 197
postaraj sie przejechac ten sam dystans w dluzszym czasie, rob to spokojniej, wiesz podniesc kolo i leciec do przodu jest latwo, staraj sie utrzymywac rownowage i jechac ze srednia predkoscia, a stan przezutek nie ma chyba zbyt wielkiego wplywu, ja np mialem pokrzywione kolo z tylu i wtedy bardzo ciezko bylo utrzymac rownowage :) powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
trenuj, trenuj dlugie godziny nauki przed Toba

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
no nie kazdy ja mam jakis straszny opor psychiczny do tego whellie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dziś byłem na małej sesyjce i wykonałem za***iaszczy skok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg na 1000 m - trening

Następny temat

salto

WHEY premium