SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burneika, Głuchowski i Junior dziś 13h- Stejki vs Kanapeczki

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5982
Moim zdaniem fajny odcinek. Nie mozna odmowic wiedzy Burneice jak i Gluchowskiemu. Ale jednak to jest prawda mimo ze w USA duzo wiecej jest firm to i tak ciezko o sponsora.

W polsce zeby cos wypromowac (dobrym przykladem jest taniec) trzeba zrobic jakis program typu "taniec z gwiazdami" lub "You can dance" niestety tylko wtedy dociera sie do mas i robi to jakas furore.
Moim zdaniem kulturystyka jest i bedzie w Polsce sportem mozna nazwac niszowym.

Zmieniony przez - Skibeks w dniu 2011-11-02 15:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Godzina porażka. Większość była w tym czasie w robocie, albo na zajęciach.

No nic trzeba czekać aż wrzucicie na serwer odcinek.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-11-02 15:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
Trzeba zrobić program: gwiazdy na siłowni
Spóźniłem się koło 10 minut i chyba wtedy było o kanapeczkach
Ogólnie fajny odcinek

Zmieniony przez - pakmator w dniu 2011-11-02 22:14:47

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie, ale nie wiem kto to ogląda o godzinie 13.00. I teraz czekanie 2 tygodnie zanim to wrzucą 'na kanał'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie pomysleliscie, ze robert burneika nie mogl pojawic sie o innej godzinie?

nigdy kooorwa nie dogodzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2591 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78394
Panowie ile trwał odcinek? Niestety po 30 minutach musiałem wyjść i nie obejrzałem do końca. Odcinek (tak jak napisałem, tylko opinia po 30 minutach!) fajny, na luzie, ale bez konkretów, miałem wrażenie że dla początkujących.
Fajna robota Chłopy!
Faftaq fajnie byłoby zrobić odcinek wgłębiając się w oddziaływaniu odżywiania (niektórych składników) na układ hormonalny, omówienie szlaków matabolicznych tj. szlak mTor, wrócić do gimnazjum i omówić cykl krebsa - takie moje luźne przemyślenia!

Junior - widać że goliłeś się przed programem po zaczerwienionej skórze czy masz jakieś uczulenie?

Pozdrawiam i gratuluję kolejnego świetnego odcinka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
kiedy bedzie na serwie bo chce obejrzeć :)

Zmieniony przez - matys1406 w dniu 2011-11-04 17:52:13

Never Back Down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Też chciałbym to obejrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Tego dnia wszystko od rana było nie tak... Wszystko w nerwach - na ostatnią chwilę.

Z programu jestem średnio zadowolony - ciężko było wydusić coś konkretnego - ale też taka była formuła. Mimo wszystko - dla tych, którzy chcą zobaczyć trochę innego Roberta - odcinek prawdopodobnie będzie 'in plus'.

Ze swojego prowadzenia również nie jestem zadowolony, przepraszam wszystkich z góry


Po odcinek jadę jutro do AGORY, więc powinien na wieczór być :)


Na osłodę: piękne panie i zakazane mordy




Zmieniony przez - junior__23 w dniu 2011-11-08 17:07:06

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grand Prix PEPA, Opava, Czechy, 21- 22 października 2011

Następny temat

Steve Kuclo IFBB Pro

WHEY premium