SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowanie masy...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
Witam

Chciałem się was poradzić czy warto zainwestować w najprostszy model ławeczki np. ten http://allegro.pl/item251458697__lawka_pod_sztange_solidna_okazja_.html i podstawowy zestaw hantli i sztang. W oparciu o ten zestaw chciałbym zbudować szczególnie klatkę i nabrać masy, czy to by wystarczyło? jak sądzicie, wcześniej ćwiczyłem na siłowni ale tylko to był okres 2'ch miesięcy. Chciałbym co dzień robić po co najmniej 3 serie i 10-12 powtórzeń każdego z ćwiczeń, myślałem o klasycznym wyciskaniu, o wyciskaniu na ławeczce ułożonej ukośnie, o rozpiętkach, o podnoszeniu sztangi na stojącą.
Czy komuś z was udało się tak nabrać masy w miarę szybko w oparciu o taki podstawowy zestaw ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Szybko w przypadku siłowni to mozesz sie nabawić tylko kontuzji minimum sprzetu jaki powinieneś mieć:
1) ławka regulowana
2) sztanga prosta
3) sztanga łamana
4) hantle regulowane
5) obciązenie z 60-80kg na poczatek
6) mile widziane stojaki pod sztangę i jakiś wyciąg

Ułóz diete i ćwicz całe ciało a nie tylko klatke lepsze efekty to przyniesie pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2007-10-09 07:25:03

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
właśnie o takim zestawie myślałem jak napisałeś, tylko cały zestaw ćwiczeń chciałbym oprzeć na takiej ławca co dałem linka i na na hantlach i sztandze długiej i łamanej, i pytanie jest takie czy takowy zestaw wystarczy do zbudowania masy? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Wystarczy jednak przy budowaniu masy bardziej znaczenie ma przemyslany trening i dobrze ułozona dieta to są podstawy treningu masowego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie po przerwie

Następny temat

POTRZEBNY TRENING POD == XPAND+BCAA+L-GLUTAMINA+HMB+TRIBULUS+ZMA

WHEY premium