SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 20
Witam , jest to mój pierwszy post szukam porady.
Mam problem z tyciem , na siłkę chodzę już od jakos 3 lat, wagowo stoję w 92/93 kg przy 183 wzroście. Siłowo czy jest tragedia to nie wiem , przykładowo na płaskiej po 130, ohp 60/70. Jem po 4000- 4700kcal dziennie , wrzucam screena z fitatu. Siłowo już nic nie idzie do przodu, wagowo też nie. Chciałem dobić tak do 100/105 ale chyba naturalnie już nie pociągnie dalej. Szukam porady , może też jakie badania zrobić.





Zmieniony przez - OlekPKU w dniu 2024-01-06 01:45:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33122 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
Lepiej wstaw zdjecie sylwetki bo z opisu wynika ze chcesz leciec do przodu byle łapac kilogramy a niestety z takim podejściem będziesz łapał tylko tłuszcz a przecież chyba nie o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Zdecydowanie jestem tego samego zdania co kolega w swojej wypowiedzi powyżej. Mam obawy co do poziomu tkanki tłuszczowej. Wrzuć zdjęcia sylwetki wraz z dokładnie wypełnionym formularzem ankiety działu. Myślę, że niezbędna będzie redukcja tkanki tłuszczowej.

Poza tym, nie masa ciała decyduje o tym jakie są efekty kształtowania sylwetki. Istotne są obwody ciała mierzone co jeden/dwa tygodnie rano na czczo i zapisywane. W dłuższej perspektywie zdjęcia sylwetki. Nie masz nic co byłoby tutaj jakimś odnośnikiem do uzyskanych efektów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
Tak jak koledzy wyżej. Po cyferkach widać i ilości kcal już można sądzić,że redukcja byłaby tutaj wskazana. Wstaw zdjęcia sylwetki, bo tak jak piszesz, jeżeli już o naturalności mowa, to przy takim wzroście i wadze, mało prawdopodobne jest, żebyś miał mniej, niż te 15 % bf.


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2024-01-07 18:47:06

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nic nam rozpiska BTW nie mówi z czego te kalorie masz czy to np ryż czy mało wartościowy baton.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie pozostaje w takiej sytuacji nic innego, jak wypełnić dokładnie formularz ankiety działu (wraz ze zdjęciami sylwetki) i wkleić tutaj. Zapraszam do zapoznania się z artykułem na ten temat:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Kolejnym krokiem powinno być wrzucenie pomiarów obwodów ciała w porównaniu z ilością spożywanych przez Ciebie kalorii.

Następnie wrzucenie kilku przykładowych dni diety zgodnie z opisem w regulaminie działu. Zoabczymy jak to wygląda i coś doradzimy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106178
Tak jak koledzy wyżej. Nie można robić masy na siłę byle waga się zgadzała no chyba że masz gdzieś jak będziesz wyglądać tylko chcesz konkretna cyferkę zobsczyc to wtedy co innego.

Skoro jesteś od dłuższego czasu na takich kaloriach to logiczne że skoro nic się nie dzieje to trzeba je zmodyfikować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

Następny temat

Zielona herbata - warto pić?

WHEY premium