SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1259
Witam was wszystkich !
Niedawno skonczylem 17 lat i postanowilem sie solidnie wziasc za siebie. Jednym z moich celow to spalic calkowicie tluszczyk z brzucha. Mam do was pare pytan.

Mam 17 lat, 175 wzrostu i waze 65.

Mam do was pare pytan :
-Jaka dieta bedzie najbardziej odpowiadac myslalem o redukcyjnej, zeby ograniczyc tluszcze i jesc wiecej bialka.

-Czy po treningu albo przed musze robic brzuch (workout) mimo to ze mam juz wyrobione miesne tylko, ze sa pokrete zbedna warstwa tluszczu ?

- Czy bieganie za czesto moze mi jakos zaszkodzic ? W 3 dni 15 km napszyklad.

Jak mi podpowiecie czy dieta redukcyjna bedzie odpowiednia to uloze jakis jadlospis i wkleje, dziekuje za uwage.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kolego jak oczekujesz pomocy to czytaj co ci sie próbuje przekazac

i 10-15 kg to jest bardzo duzo

jak na mase to dieta musi byc z dodatnim bilansem kalorii, w wiec pierw musisz znac swoje zapotrzebowanie na kalorie oblicz dodaj + 300-400 i wtedy ukladac ze skladnikow

wyzej masz linki jak przeczytasz to bedzie wszystko o wiele jasniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1259
Aha i prawie bym zapomnial, jak dieta redukcyjna to jakie platki polecacie na sniadanko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2661
owsiane, nie żadne tam nesquiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1259
Okej, czekam na odpowiedzi zwiazane z innymi pytaniami.
Ps. Mozna zastapic jakimis innymi jak nie bedzie owsianych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1259
Aha i jeszcze jedno pytanie ktore mi sie przypomnialo. Czy jest mozliwosc taka ze przy tej diecie i aerobach zostane mniejwiecej przy takiej samej wadze ?? Albo bede wazyl moze nawet z 70kg tylko ze nie bede mial tluszczu na brzuchu a waga bedzie wieksza przez przyrost miesnii ?? Bo chce spalic ten tluszcz ale nie chce po zakonczeniu diety wazyc 55 KG :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
Twoim celem powinno być zakupienie słownika ortograficznego :)

Nie da się robić redukcji i masy na raz więc to odpada,owsianych nie zastąpisz niczym. ;) Możesz zjeść ryż albo coś tego typu.
#edit
za przeproszeniem kvrwa jaka dieta jak nie redukcyjna?..
Bieganie Ci nie zaszkodzi,nikomu nigdy nie zaszkodziło :O Bieg to zdrowie,i jednocześnie aeroby które przy redukcji są bardzo ważne - nawiasem mówiąc dieta ważniejsza,ale bez aerobów nie będzie efektów.
Brzuch jak chcesz to rób po treningu.

Zmieniony przez - dideek w dniu 2012-01-26 08:39:54

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1259
Slownik ortograficzny powiadasz, wiesz co wydaje mi sie, ze nie bedzie potrzebny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4447
Ważysz 65 kg a po redukcji chcesz ważyć "nawet" 70 kg hmmm.... ciekawe...
Na redukcji to raczej tylko jesz tłuszcze i białko. Z resztą masz niedowagę a ty chcesz zbijać masuj i już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Daj zdjęcia bo ty chcesz redukować przy wadze 65 kg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2661
Wyluzujcie trochę. Chłopak skoro jest nowy to niech się nauczy trochę, a nie wyjeżdżacie z tekstami 'zainwestuj w słownik', bo to jest niemiłe, ty też na początkach z internetem nie byłeś mistrzem ortografii. @up. nawet jeśli waga jest niska to i tak czasem jest co redukować, jak u mnie, 55kg ale brzuszek też troszkę jest, więc go rozumiem. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to się nazywa 'choroba psychiczna' a nie tłuszcz. Po prostu nie da się wyredukować do kości, skoro tam mięśni nie ma, tłuszczu by nie było to do czego redukować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napalm + X-Treme- rozpiska dawkowania

Następny temat

Co robić ?

WHEY premium