SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch u ekto

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

17

Waga

83

Wzrost

200cm

Cel treningowy

masa mięsniowa

Staż treningowy na siłowni

13mies

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

zapięta na ostatni guzik

Zażywane suplementy

gainer

Ostatnio przerabiany plan

fbw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tomasz1405 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1455
Witam, mam następujący problem. Jestem ektomorfikiem, albo nawet hardgainerem. Mam dietę na ponad 3750kcal. Jakiś czas temu pomyślałem że jeśli dodam sobie 180g chleba do twarogu to nic mi się nie stanie bo mój ultra szybki metabolizm upora się z tym - jednak się myliłem. No i lekko się zalałem. Po prostu uniemożliwia mi to pojawienie się mięśni brzucha. Teraz pytanie do was jak to spalić.Zmieniłem ostatnio trening w którym niestety nie ma miejsca na brzuch. Ćwiczę 3 razy w tyg pon śr pt.

-Czy jakieś a6w lub pochodne ćwiczenia w DNT zastąpią trening brzucha jednocześnie pomagając pozbyć się tego tłuszczyku ?

-Myślałem również o jakimś cardio, ale tu nie wiem czy to dla ekto-hardgainera odpowiednie będzie.

Od 2 tyg. jem tylko twaróg(250g) z oliwą(25ml) na noc.
Myślałem że zabierając węgle z ost. posiłku spale to poprzez normalne treningu lecz jednak mały brzuszek nadal jest.

Moglibyście mi doradzić co w takiej sytuacji zrobić ?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nie ten dział , przenoszę do ODŻYWIANIA a tam niech decydują co z tym zrobić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
To zmniejsz ilość kcal. Co do cardio, to jak spróbujesz to się dowiesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - do oceny

Następny temat

[Do oceny] Pierwsza dieta na masę.

WHEY premium