SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch - co dalej? (foty)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
Czołem!
Sprawa wygląda następująco.
Niemal 4 miesiące temu wziełem się za brzuch. Nigdy nie miałem do czynienia z ćwiczeniami tej partii. Ponieważ na moim brzuchu był tłuczsz postanowiłem zacząć od a6w, aby sobie spalić trochę tłuszcz oraz jako tako wyrzeźbić mięśnie brzucha. Ćwiczyłem przez 3 tygodnie i 4 dni - musiałem przerwać z s powodu kontuzji. Efekty były zaskakujące, brzuch nieźle się wyrzeźbij. Później użytkownicy sfd.pl polecili mi zrobienie abs2 i tak też uczyniłem.
Odbyłem 43 treningi - doszedłem do 3 poziomu. Mój brzuch trochę się podbudował, jednak większe efekty miałem po a6w.
Na dzień dzisiejszy mój brzuch wygląda tak:









jak widać nadal nie pojawił się kaloryfer.
Zastanawiam się, który trening teraz wybrać - od tygodnia nie ćwiczę brzucha z powodu kontuzji.
Czy wrócić do a6w? A może wybrać jakiś inny trening np. Arnolda?

Proszę o pomoc!

Zmieniony przez - kiddd w dniu 2007-05-19 18:07:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Jak dla mnie nie ma znaczenia którym bedziesz cwiczył oba są bardzo dobre.
Nawet mozesz sam ułożyc trening na brzuch tylko pamiętaj w odpowiedniej kolejności najpierw skośne potem dół na koniec góra.

I sprawa podstawowa bez dietki z ujemnym bilansem nici z kaloryfera.Mięsnie sie zwiększą będą lepiej wyćwiczone ale będą schowane pod warstwą fatu pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
No właśnie :(
Robię ciągle masę, a więc raczej nie pogodzę dwóch rzeczy na raz.
A ostrymi ćwiczeniami nie spale tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Nie ma opcji to by było cudowne połączenie jednoczesna masa z rzeźbą.Jak masz dodatni bilans i łapiesz kilogramy nie bedziesz miał pięknego brzucha.Co nie znaczy ze masz go zaniedbywać , ale niestety przy masówce nie do wykonania

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
I pamiętaj nie da sie miejscowo spalic fatu choćbyś ćwiczył brzuch 5 razy w tyg dwa razy dziennie to fat zawsze jest spalany z "całego" ciała nigdy miejscowo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> Ponieważ na moim brzuchu był tłuczsz postanowiłem zacząć od a6w,
> aby sobie spalić trochę tłuszcz

To jest jakas choroba spoleczna z tym a6w? Skad sie ten mit wzial?

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
wiadroman, przekonałem się na własnej skórze. Tłuszcz w 45% znikną + obsuną się ku dołowi. A więc w jakimś stopniu tłuszcz znika z brzucha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
jak dla mnie normalny brzuszek.. ani tluszczu, ani miesni..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny :):):)

Następny temat

Gryf łamany (który najlepszy)

WHEY premium