SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock Lesnar powróci w 2012 roku

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
wjeżdża calym swoim stukilkudziesięciokilowym cielskiem i impetem na pewno Overeema obali

nie zapominaj, że Overeem to też kawał silnego bydlaka, chociaż Lesnar wydaje się być bardziej dynamiczny

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1743
Takie pytanie z ciekawości, co będzie jak mu się w końcu to jelito skończy? Jak co roku będą wycinać mu 30 cm, to jeszcze trochę i nic tam nie zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie zbyt lubię Overeema i będę kibicował Lesnarowi o ile do takiej walki dojdzie. Jeśli Lesnar w pełni wyzrowieje, przygotuje się solidnie, a także będzie miał formę nie widzę szans dla Overeema. mleqs proszę Cię co z tego, że Overeem bronił się przed takedown'ami Werduma nie porównuj zapasów Vai Cavalo do Lesnara moim zdaniem z dziecinną łatwością sprowadziłby go do parteru wgl tu Overeem nie bardzo skorzysta ze swojego największego atutu czyli siły, bo wg mnie Lesnar o ile będzie jw czyli w formie będzie silniejszy od Reema.
Wolałbym pojedynek bigfoot vs reem po takiej walce już połowa tego działu nie jarała by się tak Overeemem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
ja się Overeemem nie jaram, chociaz gościa bardzo lubię
najzwyczajniej uważam, że Ali jest w stanie obić mu gębe jeśli nie da się Lesnarowi przycisnąć do klatki
pytanie tylko kto w jakiej formie wejdzie do klatki w przyszłym roku, bo obaj beda po rekonwalescencji

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Stójka dla Reema. Parter dla Brocka. Czy uda mu sie obalic pewnie uda się ale ile utrzyma tego dzika na plecach nie wiadomo.Jak Reem bedzie walczyl tak pasywnie jak z Werdumem to go Lesnar zajedzie,nwet nie konczac ale punktujac obaleniami.Mimo wszystko mam nadzieje ze dojdzie do pojedynku i Reem wygra KO - kolanem przy probie obalenia.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
myślę, ze Reem pasywnie już walczyć nie będzie
sam był rozczarowany swoją postawą w walce z Werdumem

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Lesnar, by go zajechał kondycyjnie o ile, by nie skończył walki już w I rundzie.
Każdy wie jaką wydolność ma Brock, a jaką Alistair... Dopiero teraz zobaczymy na co tak naprawdę stać Overeema, bo ostatnie jego wygrane nie licząc Werduma (taka wygrana to...^^) to średniacy albo emeryci, a w UFC takich nie dostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
no tak, bo Brock to prawie Bóg heavyweight

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Taa.. W parterze na pewno będzie miał przewagę Ali, to polecę wam chyba przypomnieć sobie obydwie walki Lesnara z Mirem.

Stójka wiadomo ale zapasy i gleba dla Lesnara jak najbardziej.
Też uważam jak ktoś tam wcześniej wspomniał, że Lesnar jest silniejszy od Overeema bankowo. Lesnar to kawał mutanta już od dłuższego czasu + ćwiczenie zapasów od dziecka, natomiast Ali to od ilu lat wykorzystuje w walkach swoją końską siłę, od 3 dopiero?
I jeszcze co do parteru, to tam moim zdaniem Lesnar w formie na prawdę nie ma się kogo bać. Nie poddał go Mir i tak samo nie poddał by go Werdum ani Minotauro. Za silny kawał skurczybyka z niego jest żeby dać się poddać. Cain ledwo co go obalił , a Lesnar jako jedyny położył go na plecy(nie licząc obalenia Konga pod siatką).
Trochę bez ładu to wszystko pisze ale solidnych argumentów mogę wymienić jeszcze co najmniej kilka. Nic nie mam do Aliego bo zarówno Overeem jak i Lesnar to jedni z moich ulubionych zawodników ale jak dla mnie Lesnar by to wygrał, chyba, że wyłapał by po drodze jakiś mocny cios i by zaczął tańczyć breakdance to lipa

Po za tym jak dla mnie to nie ma żadnego sensu porównywanie "obaleń" Werduma do obaleń Brocka, który był mistrzem NCAA I dywizji..

Żeby ta walka się odbyła!!! Dolary posypały by się kosmicznie dla UFC jakby zdążyli wypromować Overeema jeszcze bardziej i PPV jak ciepłe bułeczki by się sprzedały.





Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-08-21 13:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lesnar-Overeem, myśle ze jakby hype zrobili jaki zawsze robią na Brocka, i do tego podhajpowali już ubostwianego przez wielu Overeema, to mógłby spokojnie pojedynek pobić rekord PPV

Dwa skurvozaury w klatece, trzęsienie ziemi i te sprawy, każdy laik by to łyknął
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Mayhem" Miller aresztowany

Następny temat

List Najmana czyli...o korwa xD

WHEY premium