SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak zmęczenia na treningach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
@Dzidzi o co Ci chodzi z Twoimi wypowiedziami? Chyba mnie z kimś mylisz :).

@cziken_xl nie jestem nerwowy, ale jak ktoś do mnie źle napiszę, to dopiero się staję;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
chodzi o to zeby bylo smiesznie ,osobiscie jestem dzentelmenem wiec ,nie wyżywam się na dziewczynach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
man1ek93 to radze uwazac na ulicy bo jak staniesz sie nerwowy przy kims nieodpowiednim to moze byc roznie, zycie to nie neostrada ze sie wylaczy i luz

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Dajcie mu spokój jak lubi obcisłe różowe T-shirty to jego sprawa
Nerwowy jest bo może sie "te" dni zbliżają

Zmieniony przez - Matiz1908 w dniu 2010-08-28 21:27:55

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Fachowa odpowiedź, profesjonalne doradztwo- witamy na forum SFD %)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
**** yea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Kamil akurat mieszkam w takim mieście więc wiem przy kim być nerwowy, a kogo omijać patrząc się w ziemię :). Nie wiem o co Wam chodzi z tymi T-shartami różowymi ale ten kto to wymyślił jest zdrowo ***nięty i chyba codziennie dostaje banana w kakao.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Oho.. Uliczny fighter xd czy tam cwaniak do mniejszych i przez neta, a w realu omija patrząc się w ziemię :D Rózowy router, różowa neostrada!!

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
***nij się w banie, bo Ci nie stanie :). No ja nie jestem takim koksem jak Wy i lejecie każdego i do tego pewnie pokolenie JP. Skończcie już, bo jesteście żałośni ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Wypraszam sobie te "koksy" ja nie ładuje obecnie szotów w dupsko :) A to nie my tutaj cwaniakujemy tylko Ty kolego :) Bez spinki, wyluzuj .

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rodzaj treningu (?)

Następny temat

problem ze spodniami

WHEY premium