SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak zmęczenia na treningach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 228
Ja po skończeniu treningu nie mam siły podrapać się po d*pie i też nie mam zakwasów.No czasem w nogach ale zazwyczaj są katowane na treningach więc to mnie nie dziwi.
Dopiero po 1h odpoczynku wracam do normalnego stanu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Nie chodze do fitnes clubu, s******lać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
Dobra nie tłumacz się ,wiem ,że chodzisz tam bo są fajne dupy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
to tłumaczy czemu tam chodzi, ale nie tłumaczy czemu w obcisłym różowym T-shircie

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
nie chce się wyróżniać z tłumu ,a kiedy koleżanki się pytają o jego zarost na twarzy mówi ,że jestem na cykliku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Problem zaczyna się pod prysznicem

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
"Sklej morde typie, te cyfry obok to nie ciężar tylko ilość powtórzeń znawco... "

"...Trochę mnie poniosło do tamtego typa ale taki nawyk . "

"Nie chodze do fitnes clubu, s******lać "

twoje wypowiedzi świadcza ze nim do wielkich osiagów dojdziesz ktos ci miche oklupie, bo bardzo nerwowy Pan jestes chyba.
Musisz troszke przyhamowac z tą drażliwościa bo tacy charakterni szybko dostają po buziach, a poki jestes młody to mozesz tego uniknac. pozdrawiam

Aha, :) tak jak mowia inni zwiększ obciażenia, zgadzam sie tutaj.
jestes kozak jak zaczynasz od przysiadów (trening A) i MC (trening B) bo to najcieższe cwiczenia sa i ja chyba wiekszosc to potwierdzi ze najbardziej wyczerpują, wiec odpowiedz jest jasna:) za lekko obciążenia dobierasz. powodzenia.

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
Pod prysznicem tłumaczy się ,że ma nadnaturalnej wielkości łechataczkę ,gorzej jak stanie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
hahahhaha :D SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
mar1980 w fbw nie ma okrazen jak w act.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rodzaj treningu (?)

Następny temat

problem ze spodniami

WHEY premium