SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak zakwasów na bicepsach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
tak jak ktoś wyżej napisał " zakwasy nie są miarą dobrego treningu " , mi też ciężko o zakwasy na bicepsie , choć na treningu ledwo ręką ruszam a pompa chce mi łapę rozerwać ............reasumując - nie mam zakwasów , ale na rozmiar bicepsa nie narzekam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
A jak zrobić pompę, która rozrywa łapę? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3119
idz na stacje --- > weź przewód do pompowania opon ---> wbij w łapę ---> ROzrywa ;)
1

be or not to be

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Nie znam takiego slangu, toteż nie wiem co oznacza "pompa" w środowisku kulturystyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Pomógłby ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 690
pompa to coś takiego że puchnie CI łapa ;d nie dasz rady do konca łąpy np wyprostowac bo masz tak rozj*baną łape od ćwiczenia xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ludzie Wciqż Wierzą, Że jak "boli to rośnie" i nie chcą Pomyśleć...

jest b. dobry art. Wodyna który traktuje także o tym -ale szukać nie chce mi się

jednak łatwo go odszukać
albo Przeczytać' Wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
apokalipsa, ja w to nie wierzę. Jednak inni wierzą, rosną im łapy, a ja nigdy nie ćwiczyłem tak, żeby bolało lub były zakwasy. Jeśli ćwiczysz 3 lata wspólnie według zasad SFD i z małym skutkiem jednej partii miesniowej, zaczynasz myśleć co robisz nie tak. Artykuł Wodyna jak i wiele innych przeczytałem kilka razy i to nie raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
1. "Dokąd opuszczać?" -> Czy w momencie opuszczania prostujecie rękę do końca i ma schodzić napięcie mięśniowe? Czy może schodzicie niemal do samego końca podtrzymując napięcie mięśniowe, czy może schodzicie jedynie do 3/4 zakresu ruchu?


ani nie prostujesz ani nie zatrzymujesz, ruch jest plynny ale tez niezbyt wolny, pozytywny raczej szybko lecz bezzbednych wahniec tulowiem czy innymi czesciami ciala, z kolei tez nie stoisz jak slup soli...
zakres pelny, rece/lokcie/ newet delikatnie cofniete ku tylowi, a w kazdym razie nie wypychasz ich do przodu

2. "Napinanie mięśnia?" -> Czy w momencie maksymalnego napięcia/spięcia mięśnia przytrzymujecie ciężar i sami z siebie napinacie mocno dodatkowo mięsień?

nie ma sensu napewno stosowac tej techniki w cw. glownym, w ostatnim izolowanym mozesz probowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
tak jak apoka pisze ruch ma być czysty bez oszukiwania dobrze to działa na technikę i izolacje tylko bicepsa.

można oszukiwać kiedy się bierze b.duże ciężary np przy uginaniu sztangi

opuszczasz do miejsca w którym czujesz dobre ale nie max rozciągnięcie mięśnia

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split był, co dalej?

Następny temat

trening na powiekszenie bicka

WHEY premium