SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak siły, co dalej?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak ma być interwał to musisz wchodzić w rodzaj wysiłku anaerobowego i intensywność w okresie pracy musi być wysoka jak nie dajesz rady odpoczynek może być w formie marszu na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234410
na start moze tak byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Okej, to czas wcielić to i mieć nadzieje, że po wakacjach będą minimalne odczuwalne efekty z wytrzymałością :) Dziękuje znów za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234410
do tego czasu spora poprawa powinna byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
będzie i to sporo akurat jest to zdolnośc motoryczna która dość szybko idzie , w 3 miechy zrobisz naprawde sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Okej, a co z wagą? Bo cały czas mi leci w dół, dodając bieganie za te 2 miesiące będę miał niedowagę xD Żryć jeszcze wiecej niz podalem tam na poczatku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W jakim tempie leci masa ciała ? Oraz patrząc na Twoje parametry to zdecydowanie bardziej powinieneś skupić się na budowaniu masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Tak około kilogram na 3tygodnie, różnie, czasami szybciej, czasami wolniej. Wiem, robię ćwiczenia, na drążku z gumą robię pociągnięcia, z gumą ćwiczenia na górę itp. Ale bez kondycji Nie mam szans, serio mam kiepską kondycję, a chciałbym ją poprawić wiec nie mogę chyba odpuścić biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kilogram na 3tyg to nie jest szybko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki w domowej siłowni, prośba o radę i plan działania.

Następny temat

DZIENNIKI W DZIALE GLOWNYM

WHEY premium